ad. Echo :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ad. Echo :)

Postprzez Meg87 N, 13.11.2011 16:42

Echo, o czym Ty piszesz, ludzie mają śledzić wywiady? czytać gazetę wyborczą? a po co? tak jest łatwiej, nie zastanawiać się tylko szukać sensacji tam gdzie jej najzwyczajniej nie ma. Ktoś gdzieś wywlecze dwa zdania wyrwane z kontekstu i już afera. Myślenie ma przyszłość, ale ta życiowa prawda ostatnimi czasy nie jest przez większość wcielana w życie. Nie ważne co byś zrobił i tak się ktoś przyczepi, bo źle zrozumie, bo nawet nie będzie chciał się zastanowić , tylko wszystko odbierze jako atak. Wypowiedź podczas wywiadu z Kublik no cóż, dla mnie idealnie trafiona, bo to co się dzieje u nas w kraju wymaga dokładnie takiego komentarza. A użyty wers tekstu napisanego przez Magdę Czapińską to idealne podsumowanie. Tak się część ludzi uczepiła "tego wyjścia z kościoła", ale Pani Janda podczas debaty wspomniała, że "wykończy Polskę pęd do sadownictwa i grillowania" - proponuję tym razem dyskusję na ten temat, a może to zamach na polskie sadownictwo? już widzę nagłówki gazet - "Krystyna Janda przeciwko polskiemu sadownictwu" ach... - tam sensacja, gdzie chcemy ją znaleźć! sadownictwo sadownictwem, a mnie właśnie naszła ochota na "Rosyjskie konfitury" :)

Słodkiego popołudnia :)
Meg87
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 08.11.2011 23:31

Re: ad. Echo :)

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.11.2011 21:38

Łał! Ja już tylko się uśmiecham. I pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja