???

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

???

Postprzez antoni So, 12.11.2011 12:00

Droga Pani Krystyno! W jakiś sposób jestem fanem Pani talentu, może dlatego, że Człowiek z marmuru zrobił na mnie w swoim czasie ogromne wrażenie. Dziś gdy usłyszałem, że Janda występuje z Kościoła gdyż przełożeni zakonni zabraniają ks. Bonieckiemu wypowiadać się poza Tygodnikiem, zrobio mi się smutno. Myślę, że jetw tym jakieś zranienie, jakieś niezrozumienie. Czym jest Kościół? Czy to mury? a może księża? Przecież nie. Kościół to my, wszyscy wierzący w Chrytusa, wszyscy ochrzczeni w Chrystusie. Gdy cierpi jeden członek Ciała Chrystusa, to cierpi całe Ciało. Nie chodzi mi by Panią do czegokolwiek przekonać, zbyt głupi do tego jestem, ale może chciałaby Pani kiedyś porozmawiać na ten lub inny temat. Chrześcijaństwo jest Dobrą Nowiną o Jezusie zabitym za nasze grzechy i Zmartwychwstałym dla naszego usprawiedliwienia. Dobrą Nowiną dlatego, że On nas kocha za darmo, daje nam siebie za darmo, akceptuje nas takimi jakmi jesteśmy, pragnie w każdym z nas zmartychwstać, uzdolnić do nowego życia, poprzez wiarę w Jego Miłość. Jestem dziś księdzem, ale nie zawsze nim byłem. Kiedyś byłem zbuntowanym na świat i ludzi egoistą i wtedy spotkłem Jezusa, pozwoliłem Mu wziąć się za rękę i poprowadzić. Dziś wiem, że mimo moich zdrad, mojej głupoty, On mne kocha i akceptuje i to za darmo. Pragnę odpowiadać na tą Miłość.
Pozdrawiam
ks. Antoni
antonik@kienio.com
antoni
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 12.11.2011 11:29

Re: ???

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.11.2011 21:17

Kłaniam się z miłością.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja