Ucho,garrdło,nóżż

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ucho,garrdło,nóżż

Postprzez Patrycja_Ptaszek So, 05.11.2011 00:53

1.Przytuliłabym Panią,bo każde słowo wydaję mi się za małe...
2.Boże ale DZIĘKUJĘ!!!
3.Czuję,że żyję.
4.Od dwóch godzin przeklinam jak zaklęta.
5.Podziw łamany na podziw, pierwszy za dzisiejszy- szeczególnie okrutny -gwałt na własnym organiźmie, drugi dla cholernego talentu(!),którym tak Pani mądrze włada...
6.Nie przesadzę,mówiąc-myśląc-czując,że dla takich chwil w Teatrze warto wszystko i warto żyć.
7.kurcze pióro.
8.Czuję się oczyszczona,ze wszystkich głupot,które mnie otaczają i nie dają swobodnie myśleć i czuć,ciekawe na jak długo.
9.Wręcz taka pobudzona- ale to nie nowość -,zawsze wychodząc z Polonii czy Ochu czuję się pobudzona,w zależności od spektaklu pobudzenie ma różne kierunki,wagę i barwę.
10.Dzisiaj wiem,że nic nie jest mnie wstanie tak zaskoczyć jak moje wspomnienia odtwarzane w trakcie i po spektaklu,aż wrze od dziwnych chwil o których nawet nie wiedziałam,że pamiętam...
11.Czuję,tak jakoś ostrzej i wyraźniej. Tak jak się poprawia ostrość zdjęcia jedym ruchem myszki, tak i mi coś się wyostrzyło. Myślę,że to prawdziwa tragedia nie móc czuć i odczuwać.
12.Nigdy tak się nie bałam podczas spektaklu i nigdy wcześniej tak mi się nie kręciło w głowie podczas spektaklu...ale to pewnie z emocji,więc to super "recenzja",haha.
13.Oj, myślę jeszcze, że tak jak z każdej książki/sztuki człowiek wyniesie z niej tylko tyle ile sam ma w sobie...a dzisiaj namacalny przykład tego w trakcie przerwy-jedni milczeli,gapiąc się otępiale w ściany i przestrzeń z trudem przełykając ślinę a inni śmiali się...chyba jeszcze bardziej otępiale.

Życzę powrotu do siebie po tym gwłacie.
Dziękuję.
Patrrycja
Avatar użytkownika
Patrycja_Ptaszek
 
Posty: 69
Dołączył(a): N, 31.07.2011 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ucho,garrdło,nóżż

Postprzez Krystyna Janda So, 05.11.2011 07:02

Gram to raz w miesiącu teraz , albo i nie, ale gram i będę grac jak długo będę mogła. Dobrego dnia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja