Nie wiem jaki tytul wpisac...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nie wiem jaki tytul wpisac...

Postprzez Piotr z Florydy Pt, 28.10.2011 15:28

Dzien dobry Pani Krystyno!
Troche spoznione, ale bardzo serdeczne podziekowania za prze-wspaniala "Boska".
Usmialem sie po pachy. Bylo to bardzo wielkie wydarzenie dla mnie, bo szczerze mowiac nie pamietam kiedy ostatnio widzialem polski teatr. Byla to prawdziwa uczta, za ktora dziekuje jak najpiekniej potrafie....
Poza tym odkrylem ostatnio w moim miescie malutki teatrzyk, w ktorym ludzie majacy "jakies" doswiadczenie graja i dodatkowo organizuja warsztaty aktorskie dla chetnych, ktorzy potem razem z nimi graja w roznych sztukach. Jest to naprawde malenki teatrzyk, bo zostal on wykombinowany przez wlasciciela w dwoch polaczonych garazach w bardziej industrialnej czesci miasta. Tak wiec, posrod warsztatow samochodowych i innych uslug naprawczych powstaje kolebka kultury w Fort Lauderdale. Coraz wiecej artystow sie dolacza do tego kregu - malarze, rzezbiarze, a takze - jak ja to nazywam - industrialne kino - bo podobnie jak teatr - w starym garazu. Ludzie sie skrzykneli i przyniesli jakies krzesla, kanapy, stoliki i jest prawie jak w domu - mozna siedziec i ogladac filmy "undergroundowych artystow". Do tego oferowana jest lampka wina, czy piwo - co kto woli....
Strasznie mnie ciagnie w te strony i za kazdym razem kiedy tam jestem juz prawie sie zapisuje na warsztaty teatralne i chce grac, ale jak juz przyjdzie co do czego, to trema mnie zjada i uciekam......
No nic - moze kiedys sie w koncu odwaze.
Poza tym - Floryda sie ochladza w koncu i nawet pajaki sie juz wyprowadzily.....
Pozdrawiam serdecznie czekajac na wiecej spektakli w Teatrze telewizjji.
Acha- gdyby zechciala Pani sobie zerknac na ow teatrzyk o ktorym mowie to podaje link: http://andrewslivingarts.com/
Piotr z Florydy
 
Posty: 44
Dołączył(a): N, 27.02.2005 16:35
Lokalizacja: Fort Lauderdale

Re: Nie wiem jaki tytul wpisac...

Postprzez Krystyna Janda So, 29.10.2011 09:29

Panie Piotrze. Dziekuję. Niech się Pan odważy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja