wybitna..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wybitna..

Postprzez Inka Śr, 19.10.2011 15:37

Droga Aktorko !
Właśnie na TVP Kultura obejrzałam powtórkę "Przesłuchania". Oglądałam ten film bardzo dawno temu.
To jest Oskarowy film. Za reżyserię. Za Pani pierwszoplanową wielką rolę ! I Ferency - za rolę drugoplanową. Z Gajosem na pół. Ja Państwu za ten film przyznaję OSKARA. :!:
Aktor może przezyć swoje aktorskie zycie - i nie trafić na taką rolę. I TAK NIE MÓC się zaprezentować. Swój kunszt..A to był 1982 rok, Pani jeszcze taka młoda - a aktorstwo najwyższej próby !
Rozumiem, ze to nie był rok, w którym ktoś pomyślałby o zgłoszeniu tego filmu do Oskara....
Pani rola genialna - wogóle trudno sobie wyobrazić inną aktorkę na Pani miejscu (to tak jak np.z Ingrid Bergman w "Casablance", Kondrat w "Zaklętych rewirach")- i to jest najwyższa ocena moim zdaniem jaką można dać !! :)
Jestem 48 rocznik, tamte czasy to dla mnie mgła - ale umieram na samą myśl, ze mogłoby się zdarzyć zyć w TAKICH czasach.
Pani Krystyno. Dziękuję za ten film. Kiedyś nie - terza zażyłam tabletkę na uspokojenie, bo się w trakcie rozpadłam na kawałki.
Ma Pani wielki talent.
Serdecznie, bardzo serdecznie pozdrawiam.
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: wybitna..

Postprzez Krystyna Janda Cz, 20.10.2011 08:46

Bardzo dziękuję. Film był po zrobieniu 11 lat na pólkach. Ukazał się u nas w dystrybucji powszechnej dopiero po Złotej palmie, jaka dostałam za tę rolę w Cannes. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja