ze zrozumieniem...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ze zrozumieniem...

Postprzez Inka Pt, 14.10.2011 11:57

Droga Aktorko!
Przepytane panie nie zrozumiały nic z serialu "Męskie-żeńskie" ?? Brak słów. Ale jak mówią sondaże co trzeci Polak nie nadąża słuchając wiadomości, a sporo dzieci w końcówce szkoły podstawowej ma problemy z "czytaniem ze zrozumieniem" !!!! Ja nie wiem co to oznacza ! Czytać - i nie rozumieć CO się czyta ? Pani to rozumie ?
Czytać nauczyłam się mając 6 lat bo w przedszkolu złapałam wszystkie choroby wieku dziecięcego : w łóżku nudziło mi się okropnie...i z tatą przerobiłam( nauka liter, składanie słów , zdań) : Plastusiowy Pamiętnik, Kubusia Puchatka - a że denerwowało mnie zawsze słuchanie - wolałam sama czytać ! ZE ZROZUMIENIEM !! I czytałam, czytałam...Szkoła też tego uczyła ! W klasie książka wędrowała od ucznia - do ucznia na lekcji , każdy miał obowiązek przeczytać fragment i go STREŚCIC ! To byla koncowka lat 50 tych...Inni nauczciele? Inne dzieci?
Jakie wiec jest uczenie w szkolach teraz, ze serial meskie zenskie stal sie niezrozumialy ?
A oglada Pani czasem teleturnieje? Z braku czasu pewnie nie.. Jak podstawowych spraw niektorzy mlodzi ludzie nie wiedza ? I jak ich ta wlasna niewiedza bawi?
Mimo wszystko wierze w taka mlodziez jak z tego Forum. W nich nadzieja ! Jak pieknie i wrazliwie tutaj pisza!
A Pani daje nam w swojej sztuce, w swoim teatrze wszystko co najlepsze i za to wielkie dzieki ! :)
Serdeczne jesienno sloneczne zyczenia !!
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: ze zrozumieniem...

Postprzez Krystyna Janda N, 16.10.2011 19:17

Ale przyznam sie ze i ja nierozumiem wielu spektakli teatralnych ktore ogladam, nie u nas oczywiście, niemniej nie rozumiem...Oglądac ze zrozumieniem, taki może powinnam przejśc kurs.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja