ech, życie!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ech, życie!

Postprzez malwoj So, 08.10.2011 09:16

Znów jestem, mam nadzieję, że nie zamęczam. Jeśli tak, to proszę mi to otwarcie powiedzieć :-)
Znów spędziłam bardzo miłe trzy wieczory w Ochu pod rząd.
Najpierw piosenki Starszych Panów, po latach, w okrojonej obsadzie, ale jakże cudne. I jeszcze te opowieści Pani Magdy, kiedy przypomina się człowiekowi cały spektakl sprzed lat. A ile śmiechu i radości! :D
Potem dwa zupełnie różne, ale w nastroju trochę podobne koncerty.
Powiem szczerze, że Pana Dyjaka widziałam i słyszałam po raz pierwszy i miałam duże trudności, żeby Go zaszufladkować. Było to bardzo niezwykłe. Tak wykonanej Ostatniej niedzieli nigdy nie słyszałam.
Patrząc, jak pali papierosa za papierosem, przypomniał mi się Marcin Świetlicki. Dlaczego Go właściwie nie było jeszcze w Ochu? To duże przeoczenie :lol:
Ale do ponownego napisania najbardziej zmotywował mnie dzisiejszy wywiad z Markiem Kondratem w Wyborczej.
Co ten facet takiego ma w sobie, że kiedykolwiek, cokolwiek by nie powiedział, to jest to takie mądre i fascynujące. I ta skromność i prostota. Nie wiem, jak to określić, aż taka mądra to ja nie jestem, ale czytanie wywiadów z Panem Markiem sprawia mi ogromną przyjemność.
Żałuję, że nie gra w teatrze, ale do dzisiaj pamiętam Go z początków, z Kubusia Fatalisty. Jego Mieeeetek doprowadzał mnie do paroksyzmów śmiechu :lol:
Wiem, że ma Pani kontakt z Panem Markiem, proszę Go serdecznie pozdrowić od do niedawna zdepresjonowanej a la Adaś Miauczyński kobiety, która wyciągnęła ze swojego stanu podobne wnioski, jak Pan Marek. Uff trochę to skomplikowane, ale jasne dla kogoś, kto przeczytał ten wywiad. W każdym razie to działa i życie nabiera zupełnie innego koloru :D
Panią również serdecznie pozdrawiam, czekając na kolejne kartki w dzienniku i spektakle

Małgośka
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: ech, życie!

Postprzez Krystyna Janda N, 09.10.2011 14:13

Bardzo Panią pozdrawiam. Choć określenie bardzo jest dziwne przy pozdrawiam ale lubię taki zwrot.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja