Wszystko na mnie wisi

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wszystko na mnie wisi

Postprzez askorek Cz, 06.10.2011 23:26

Pani Krystyno,

Przeczytałem:

http://film.onet.pl/wiadomosci/publikac ... omosc.html

a nie miałem o tym zielonego pojęcia, kiedy poprosiłem o spotkanie w Warszawie - pytałem wtedy o siostrę z którą studiowaliśmy na Politechnice Białostockiej.

Na mnie też wszystko wisi - opiekuję się żoną, która po kilkunastoletniej karierze architekta jest sparaliżowana po wylewie (22 stycznia 2000) - udało nam się dokonać przeszczepu nerki ( 6 marca 2003), i to z bardzo ciężkimi komplikacjami. Przygotowujemy się teraz do przeszczepu wysepek trzustkowych bo przyczyną wszystkiego jest cukrzyca, która pojawiła się u Marzeny przed urodzeniem naszej Kasi (1982).
Marcin urodził nam się w Białymstoku, 27 października 1980 a teraz po studiach inżynierskich na Uniwesytecie McGill (2004), skończył pełne studia aktorskie w Kanadzie (2010) i poza aktorstwem świata nie widzi:

Dzisiaj akurat z narzeczoną Veronique ( 18 wrzesnia 2011 dostała prestiżową nagrodę za jedną z ról) grają coś takiego w Montrealu:

https://www.facebook.com/pages/La-Jetee ... 7207609744

Nasza Kasia skończyła studia z komunikacji socjalnej na Uniwersytecie Laval (miasto Quebec) a teraz pracuje w Montrealu i kontynuje naukę na studiach magisterskich (HEC - Wyższa Szkoła Handlowa w Montrealu) z orgranizacji przedsięwzięć artystycznych.

Tak naprawdę wybrałem się do Pani z potrzeby serca a nie po to by coś tam załatwiać - no, z wyjątkiem przekazania serdecznych pozdrowień siostrze ale przede wszystkim z zamiarem samego faktu spotkania się z Panią.

Głowa do góry - a gdybym mógł jakoś pomóc to proszę o wiadomość :

Serdeczności i ukłony,

Adam
askorek
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 06.10.2011 22:40

Re: Wszystko na mnie wisi

Postprzez Krystyna Janda N, 09.10.2011 14:08

Dziękuje. Serdecznie pozdrawiam. Pozwoliłam sobie zlikwidować Pana adres i wszelkie dane. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja