Lubię to!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Lubię to!

Postprzez frezja Śr, 14.09.2011 09:03

Szanowna Aktorko!
Wczoraj obejrzałam w TVP nowy program Lubię to, w którym gościła Pani, pani Szapołowska oraz pani Figura. I piszę, żeby Pani podziękować - jak można cały czas być tak radosnym, jak Pani? Zawsze, gdy Panią oglądam to się uśmiecham i niezależnie od tego, jaki bym miała humor to Pani mi go poprawia!!! W Pani jest tyle życia!!! A z paniami aktorkami bardzo Pani się swobodnie czuła, przemiła atmosfera tam panowała i chyba nie wypada pytać, czy Panie darzą się sympatią, bo to było widać. I jeszcze tak na marginesie: świetnie Pani wygląda.
PS 1 I nie dziwię się pani Szapołowskiej, że chciałaby zagrać wszystkie role, jakie Pani zagrała :-)
PS 2 Ja nadal nie wierzę, że piszę do tej Wielkiej Krystyny Jandy a Ona mi odpisuje, ale, jak powiedział Pan prowadzący Lubię to - Pani jest po prostu aktywną blogerką i tyle :-)

Uszanowanie.
"...ten telefon w mojej głowie tylko brzęczy, brzęczy, brzęczy, brzęczy..."
Avatar użytkownika
frezja
 
Posty: 55
Dołączył(a): Wt, 10.08.2010 20:34

Re: Lubię to!

Postprzez Krystyna Janda Śr, 14.09.2011 10:59

Bardzo Pani dziękuję. No cóż telewizja stara się opowiadać o tematach dotyczących kultury w sposób lekki i zabawny. Troszkę nie wiedziałam jak się w tym mieścić. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja