tęskota

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

tęskota

Postprzez annaurszula Śr, 10.08.2011 20:14

Witam serdecznie Pani Krystyno.

Tak bardzo tęsknie za Pani teatrami, okropnie tęsknie za Pani aktorstwem....
Nie mam czasu i ostatnio też nie za bardzo stać mnie na takie wyjścia . Niedawno przeglądając repertuar na najbliższe miesiące zauważyłam wzmiankę o zmianach cen biletów, która wejdzie we wrześniu.
Same wejściówki będą tak drogie,że nie wiem czy będe mogła sobie pozwolić na tak częste wyjścia jak kiedyś. Mam nadzieję,że uda mi się zobaczyć Panią jeszcze w sierpniu :)

P.S . Jakiś czas temu zobaczyłam Pestkę po raz pierwszy, nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film zrobił na mnie takie wrażenie, byłam bardzo wzruszona.Dziękuję. Przesyłam Pani link do muzyki z tego filmu. Ktoś wrzucił na youtube fragmenty tej muzyki przeplatane Pani dialogami.Cudo <3
http://www.youtube.com/watch?v=EleWW7bmQnA

Pozdrawiam serdecznie
Ania
Avatar użytkownika
annaurszula
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pt, 09.10.2009 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: tęskota

Postprzez Krystyna Janda Cz, 11.08.2011 14:27

Zmiany cen, są raczej uporządkowaniem cen . Nasz cennik przez ostatni rok wyglądał tak skomplikowanie ze nei wiem czy sam, umiałabym kopić do nas bilet i wiedzieć potem dlaczego ta k i za tyle. Nowa pani dyrektor, robi porządki, dba o przejrzystość wyboru i wygodę widzów. Nie będzie podziały na dni tygodnia, weekendy, kombinacje , abonamenty, połączenia , rozłączenia...itd...powstały trzy strefy w każdym z teatrów , trzy strefy cenowe, w zależności od komfortu oglądania spektakli i oczywiście wejściówki. Ceny najtańszych biletów się generalnie nie zmieniły. Zresztą ceny zależą od popytu, choć bez przesady. Nie am za to biletów i cen Vipowskich. Tyle. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja