do trumienki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

do trumienki

Postprzez BeataR Pn, 04.07.2011 22:21

Ach wstyd....
Pani Szczepkowska robi sobie PR w mediach i chyba sama pisze komentarze do wszystkich informacji medialnych w tej przykrej sprawie. Ma pewnie dużo czasu, bo po kompromoiracji z pokazywaniem gołej pupy na scenie nie jest osobą wiarygodną. A wiadomo, że niezrównoważonego i nieprzewidywalnego aktora nikt nie chce zatrudnić (no może oprócz Pani Jandy, która, o czym może nie wszyscy pamiętają, dała jej i jej córce szanse zagrania w jej teatrze).
Pani Janda w przeciwieństwie do Szczepkowskiej tworzy teatr i gra. Dużo gra, czym pokazuje swoje kompetencje i ciężką pracę.
A więc Pani Szczepkowsko - do pracy - od rana. Życzę Pani zajęcia się pracą, teatrem i widzami a nie sobą i własnym nadmiernie rozbuchanym ego. Niech Pani raczej stara się zdobyć rozgłos swoimi kreacjami aktorskimi a nie nakręcaniem medialnego szumu.
Beata
BeataR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt, 21.07.2006 15:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: do trumienki

Postprzez Krystyna Janda Wt, 05.07.2011 22:43

Szczerze mówiąc w ogóle nie rozumiem tej całej rozpętanej afery, i dlaczego ja jestem tu w ogóle stroną. Ale właśnie Marta Meszaros przyjechała do Polski to mi coś wyjaśni i może wszystkim innym. Nic z tego nie rozumiem. Nie mam zresztą czasu siew to wgłębiać.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja