Królikarnia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Królikarnia

Postprzez Magnolia N, 12.06.2011 23:29

Kochana Pani Krystyno,

1. Bardzo bym nie chciała, aby Dancing nie był więcej prezentowany.. jest to bowiem jeden z moich ulubionych spektakli.. I to jest naprawdę wspaniałe, że został zarejestrowany na CD.. że może mi towarzyszyć.. w każdej chwili, kiedy tego potrzebuję..

2. W piątek miałam przyjemność odwiedzić Teatr Polonia i zobaczyć spektakl Diva for rent.
Wybrałam się z ciekawości, ponieważ ja nie muszę być przekonywana do opery.. Czy Diva może przekonać? Nie wiem.. Może przybliżyć operę? Możliwe.. Wydaje mi się, iż Diva będzie dobrym/ciekawym spektaklem dla widza, który do tej pory omijał operę.
A dla mnie? Pewne arie na zawsze już będą kojarzyć się z... i brzmieć właściwie tylko głosem/śpiewem Marii Callas..
A na koniec pomyślałam, że chętnie przypomniałabym sobie Habanerę w Pani, jako Florence Jenkins, wykonaniu...

3. Wczoraj z ogromną radością obejrzałam Białą Bluzkę, tym razem w Królikarni.
I mogę tylko jedno powiedzieć - że było BOSKO:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bardzo dziękuję!

Obrazek
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Królikarnia

Postprzez Krystyna Janda Wt, 14.06.2011 10:54

Pani Klaudio, pani Klaudio, ile to już lat? Ile spektakli? A Diva, nie jest naszym spektaklem. Pani Węgorzewska wynajmuje salę. Następne trzy spektakle to chyba koniec września. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja