profesor Aleksander Bardini

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

profesor Aleksander Bardini

Postprzez Jan.Kszywy So, 02.04.2011 23:42

Dobry Wieczór pani Krystyno,
przepraszam, że głowę zawracam. Łatwo zgadnąć, że jest Pani osobą (jak to dziś mówią) mega zajętą. Ufam, że ma Pani "ludzi" do przeglądania forum i odpowiadania w Pani imieniu przynajmniej na niektóre posty.
***
Do rzeczy - Napisała Pani bardzo piękne wspomnienie o profesorze Bardinim. Trafiłem dziś w polskiej Wikipedii na artykuł o Profesorze. Niestety pełno w nim nieścisłości, a nawet jak się zdaje błędów, napisany chaotycznie, nie ma żadnego zdjęcia. Są też artykuliki w angielskiej, niemieckiej i włoskiej Wiki, ale zaledwie zaczątki wymagające rozwinięcie. Udowodniła Pani, że rzeczy niemożliwe załatwia Pani od ręki, a cuda zajmują Pani tylko nieco więcej czasu. Może w takim razie mogłaby Pani mimochodem sprowokować kogoś do opracowania o Profesorze artykułu w polskiej Wikipedii na jaki sobie swoim życiem i pracą zasłużył...
***
A może jak to się już ku chwale Profesora dokona, to może warto szerzej przejrzeć polską Wikipedię pod kontem ludzi polskiego teatru, tych których już nie ma miedzy nami i opracować odpowiednie biogramy? Może studenci teatrologii?
W każdym razie ślę bardzo niskie i bardzo serdeczne ukłony Jan Kszywy
p.s. W "Rewersie" była Pani jak zwykle świetna, bardzo przekonująca. Niestety od "Rewersu" innych Pani kreacji, ani w kinie, ani w teatrze nie miałem sposobności podziwiać. jk
Jan.Kszywy
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 02.04.2011 22:06

Re: profesor Aleksander Bardini

Postprzez Krystyna Janda N, 03.04.2011 20:05

Myślę że notą w Wikipedii o prof. Bardzinim powinna sie zajać córka profesora, pani Malina Bardini, jest redaktorem w telewizji, to byłyy najlepsze ręce. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja