Wielka Polka w roli Wielkiej Polki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wielka Polka w roli Wielkiej Polki

Postprzez mimpromptu Śr, 02.03.2011 01:56

Droga Pani Krystyno

Nie bardzo rozumiałam za pierwszym razem co było Pani motywacja, żeby pisać o milości Marii Curie-Skłodowskiej do radaru i dopiero dziś rano brat mój, aktor z Lalki, powiedział mi przez telefon, ze Marta Meszaros ma plany, żeby to właśnie Pani, jako idealna aktorka do tej roli, ją zagrała. Mam nadzieję, że projekt tej węgierskiej reżyserki spełni się do końca. Poza tym, e powinno to być fascynujace doswiadczenie dla Pani, wydaje mi się, że zagranie tej wielkiej Polki dałoby Pani możliwość rozpowszechnienia swojego talentu na globalnej, tym razem, scenie.

‘All the world's a stage, and all the men and women merely players: they have their exits and their entrances; and one man in his time plays many parts, his acts being seven ages’.
William Shakespeare

P.S. Jako, że już wierszykowałam o Rodzinie, to jeszcze dodam, że w naszych żyłach tez krąży krew wegierska, jak i szwajcarska /mieszanka, że tak powiem, między innymi, artystyczna/
mimpromptu
 
Posty: 57
Dołączył(a): So, 26.09.2009 08:18

Re: Wielka Polka w roli Wielkiej Polki

Postprzez Krystyna Janda Śr, 02.03.2011 07:04

Nie am to jak mieszanki KRWI, siła zwielokrotniona. A jeśli chodzi o M. Skłodowska, tak przygotowuje się do ewentualnego zagrania tej roli. Zobaczymy. Pozdrawiam Panią i Rodzinę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja