PYTANIE..PROSBA...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

PYTANIE..PROSBA...

Postprzez luka Wt, 01.02.2011 14:31

DZIEN DOBRY PANI KRYSTYNO...PRZEPRASZAM ZA FORME ZWROTU JESTEM DLA PANI KIMS OBCYM I TROSZKE MI GLUPIO PISAC..MAM NADZIEJE ,ŻE W PANI OCZACH SIE NIE SKOMPROMITUJE:) OD DAWNA DOSTRZEGAM U SIEBIE OLBRZYMIA CHEC WYRAZANIA SIEBIE PRZEZ GRE AKTORSKA Z ZAWODU JESTEM PLASTYKIEM .ALE CZUJE ZE MAM TALENT..I CHCIALBYM DOSTAC SZANSE LUB CHOCBY UWAGE NA TEN TEMAT OD PANI:)..ZAWSZE FASCYNOWALY MNIE ROLE DRAMARYCZNE ,TO CHODZENIE PO CIENKIEJ LINI EMOCJI OSOB, KTORE WSPOLODCZUWAJA TO CO CHCEMY WYRAZIC JEST WIELKIM SKARBEM..SWOJA TWARZA POTRAFIE WYRAZIC WSZYSTKO SMUTEK, RADOSC ,ZAKOCHANIE...CHOC SMUTEK I ZLOSC JEST MI BLIZSZA Z POWODOW OSOBISTYCH:( TO MARZE DOSTAC SZANSE, JESTEM JUZ STARYM BYKIEM 32LATA W TYM ROKU :)TO WCIAZ MARZE O ZAGRANIU MALEGO EPIZODU CHOCBY..TYLKO JAK MAM TEGO DOKONAC? NIE BEDAC PROFESJONALNYM AKTOREM..NIE MAJAC ZNAJOMOSCI W BRANZY? SMUTNE ,BO KIEDYS MOJA POLONISTKA W SZKOLNYM TEATRZYKU:)PLAKALA LZAMI WZRUSZENIA, GDY ZAGRALEM UMIERAJACEGO NA RAKA CHLOPCA.MAM GLOWE PELNA POMYSLOW..WATKOW...KREACJI..TYLKO JAK ZAINTERESOWAC SWOJA OSOBA WIELKICH LUDZI DO JAKICH Z PEWNOSCIA ZALICZA SIE PANI??? marnowac zycie na blachostki, na prace bez celu...nie pozostawiajac po sobie chocby sladu w sercach i pamieci innych jest nudne:0)i smutne zarazem...posiadam konto na facebooku lukasz Byk wgram kilka dialogow z samym soba latwiej bedzie wtedy pani wyrobic sobie zdanie czy jest szansa oceny ..a moze zaciekawie pania swoja skromna osoba i tym co wyrazam przez gre? lukasz B.
luka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 01.02.2011 14:08

Re: PYTANIE..PROSBA...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 09.02.2011 17:22

Mój panie i co ja mam Panu odpowiedzieć? Niech pan dąży do zawodu aktora . Jest wiele dróg.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron