Londyn Horror

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Londyn Horror

Postprzez amc Śr, 08.12.2010 19:56

Kochana Pani Krystyno,

Tak w ramach tego Londynu. Oczywiście teraz na afiszu ten wasz "Rocky Horror Show"
Nawet chciałam pójść ale ...no ja niestety niecierpie musicali. No moi znajomi podobnie.
I nie przekonałam ich. A sama do Teatru...to tak jakoś bezsensu...

Ale pomyślałam, że Panią zainteresuje:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Aha i jeszcze w ramach wspomnień:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szczerze powiem że jest to zwyczajnie okropne.
Już macie w tej stylistyce kiczu- i/lub krzyczącego koloru "Zaświaty..." "Miss HIV" "Bog" "Bagdad" "Patty"
Jak na mój gust nie potrzebny wam w Teatrze jeszcze drag queen...
a do tego zagęszczenie prostytutki na metr kwadratowy sceny w przeliczeniu na spektaklo-godzine
i tak macie wysokie.
ale cóż. No najwyżej nie przyjde oglądać.

Jeśli jednak na takie coś jest zapotrzebowanie i w taką strone - jak na zdjęciach - zmierzają gusta publiczności..zmierza świat .. to znaczy że ja i świat nie zmierzamy w tą samą stronę...

ściskam odmrażająco...
Obrazek

i i tak was uwielbiam

amc

ps.
słowem wstępu: przyjaciółka leży w domu chora, ja dziś pobijałam swoje rekordy prędkości pracy i nie miałam czasu odebrać telefonu, więc wieczorem odsłuchałam od przyjaciółki cudną wiadomość na poczcie głosowej: "Kochanie. Zadzwoń. Tęsknie. Już jestem od ciebie tak uzależniona jak Ty od Jandy".
Urocze, prawda? :lol: :oops:
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Londyn Horror

Postprzez Krystyna Janda N, 12.12.2010 23:23

Trochę tolerancji proponuję tak w ogóle. Nikt nie jest dokonały. Kłaniam się niedoskonała i uwielbiająca człowieka z e wszystkimi niedoskonałościami.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja