Brawo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Brawo

Postprzez mimpromptu Cz, 25.11.2010 12:50

Wielkie gratulacje, Droga Pani Krystyno, za nie byle jaka a Zlota Kaczke!!!!
Przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam ale mialam klopoty ze starym laptopem a poza tym mialam dosc powazny wypadek na rowerze po drodze na slizgawke ale mniej wiecej wszystko jest w porzadku jesli chodzi o moje powypadkowe zdrowie i sily ani fizycznej ani umyslowo-tworczej mi nie brakuje do tego stopnia, ze chcialabym opublikowac ksiazke o piosence polskiej a moze nawet jakis flim dla BBC/, z glownym akcentem na piosenki Agnieszki Osieckiej i ich wykonawcow, z zalaczonymi plytkami CD. Napisalam do Agaty i Daniela Passent, i do Anny Szalapak ale jeszcze nie mialam odpowiedzi. Jestem wrecz zauroczona tak tekstami jak i wykonaniem piosenkarzy, i w tym wlasnie Pani. A poza tym jestem pod nieslychanym wrazeniem glosu Violetty Villas i tewz chcialabym ja wlaczyc a moze nawet wydac osobna o nie ksiazke z moimi w obu tlumaczeniami. Musze na to wszystko miec zgode. Czy Pani sie zgadza? Jezeli zdecyduje sie Pani odpowiedziec to zapraszam do wyslania oddzielnego emaliu poza ewentualnie jakas notka tutaj na Pani blogu.
Jak najserdeczniej pozdrawiam
Monika co nadal fika
mimpromptu
 
Posty: 57
Dołączył(a): So, 26.09.2009 08:18

Re: Brawo

Postprzez Krystyna Janda Pt, 26.11.2010 11:09

To poważne sprawy. Za tymi prawami proszę do Fundacjo Okularnicy i dalej. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron