Wassa - 20.11.2010 i odznaczenia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wassa - 20.11.2010 i odznaczenia

Postprzez Julita89 Pn, 22.11.2010 14:11

Droga Pani Krystyno,

W sobotę postanowiłam zmobilizować siły, które już do mnie wróciły, i udać się na dawno już zaplanowaną Wassę.
Szczerze mówiąc, brakowało mi tego spektaklu. Moje wrażenia stricte na temat tej sztuki opisywałam po pierwszym z nią spotkaniu, nic się nie zmieniło w tym kierunku, wspaniałe wrażenie jakie było, takie pozostało. Wczorajsza odsłona, naprawdę niesamowita. Ogromne ukłony i podziękowania dla Pani i całego zespołu.
Co jeszcze chcę dodać, to że moja ulubiona scena w Wassie, która nie chce ode mnie odejść, to można powiedzieć, ta najmilsza i najprzyjemniejsza na tle całości, mianowicie z małym Kolą. Chłopiec był uroczy :)
Lubię Wassę w tej scenie, to jedyny moment kiedy okazuje jakieś głębsze uczucia względem swoich bliskich.
Choć ja nie odbieram Wassy jako negatywnej postaci. Współczuje jej.

Pani Krystyno, bardzo serdecznie dziękuję za wspaniały wieczór, wszystkie wieczory u Pani niezwykle wiele dla mnie znaczą.
Ach, i na koniec. Ma Pani przeuroczą wnuczkę. Wczoraj, na dłuższy czas przed spektaklem Jadzi było, jeśli można tak powiedzieć, bardzo dużo w Teatrze :) Niezwykłe sympatyczna i radosna z niej osóbka.
Że już nie wspomnę jak bardzo miłym acz wielkim zaskoczeniem było spotkać Panią w Teatrze, tak w trakcie próby..

Serdecznie pozdrawiam, życzę dużo sił - to przedpremierowo i proszę na siebie uważać - to apropos wpisu o kręgosłupie ( :( ) i tej pani z Kanady... Chyba nie wszystko z nią w porządku... A ja odnoszę wrażenie, że Pani już kiedyś o niej wspominała. Jeśli to trwa już długo, to może dla Pani dobra, należałoby coś konkretnego wreszcie z tą sprawą zrobić?

Julita


PS. Gratuluję... i bardzo się cieszę

Aktorki nagrodzone francuskim orderem

Obrazek
Aktorki Krystyna Janda i Maja Komorowska zostały uhonorowane francuskim Orderem Sztuk i Literatury. Uroczystość odbyła się w rezydencji ambasadora Francji w Warszawie. Wzięła w niej udział małżonka prezydenta RP Anna Komorowska.
____________________________________________________________________________________________

więcej zdjęć z uroczystości tutaj:

Odznaczenia dla Mai Komorowskiej i Krystyny Jandy

http://www.eastnews.pl/pictures/subject ... ction/news

____________________________________________________________________________________________

i wypowiedź dla polskiego radia:

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... ch-aktorek
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Wassa - 20.11.2010 i odznaczenia

Postprzez Krystyna Janda Śr, 24.11.2010 12:55

Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Panią najserdeczniej. Wszyscy jesteśmy zakochani w Jadzi.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja