"Lekko żyć najłatwiej"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Lekko żyć najłatwiej"

Postprzez Magnolia N, 21.11.2010 01:33

Kochana Pani Krystyno,

Dziś przypomniałam sobie "Wassę Żeleznową"... Mam wrażenie, że dawno jej nie oglądałam..

Kiedy jechałam tramwajem... słyszałam za plecami rozmowy "grupy " warszawsko-krakowsko-niemieckiej,
ożywiłam się kiedy padło pytanie z ust Pani z Niemiec.. na co dziś idziemy... i usłyszałam, że na "Wassę Żeleznową" Gorkiego.. I ta Pani mówiła, że jak się bardzo skoncentruje to rozumie po polsku... Ciekawe jak im wszystkim spodobał się spektakl i czy ta Pani zrozumiała...

Ja szłam na Wassę.. z rozbrzmiewającym w głowie cytatem "Lekko żyć najłatwiej"..
a na spektaklu.. - co mi przyszło do głowy?.. żeby teraz.. iść na taką ciężką sztukę... bardzo dobrą, ale niełatwą... Pozostaję z myślą, że lekko żyć najłatwiej i że przyjemnie żyją tylko dzieci a i one niedługo....
Może mimo wszystko warto o tym pamiętać?

Dziękuję za dzisiejszy wieczór w Och-Teatrze.

Ps. Usiadłam po spektaklu przez chwile w fotelu we foyer.. bo jakieś dreszcze mnie ogarnęły... I jedna
z osób z obsługi podeszła by się zapytać czy wszystko w porządku.... Było to bardzo miłe..

Och! Kochani jesteście!

Obrazek
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: "Lekko żyć najłatwiej"

Postprzez Krystyna Janda Śr, 24.11.2010 12:46

Bardzo dziek ujemy. Pozdrawiam pani Magnolio.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja