Zdziwiony Maciej Stuhr?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zdziwiony Maciej Stuhr?

Postprzez Alison Wt, 19.10.2010 16:55

Witam ponownie,
Doprawdy pan Maciej zdziwił się, że wyszło na jaw jak flirtuje z publicznością? :wink: Albo to kokieteria albo po prostu robi to bezwiednie jak na estradowe "zwierzę" przystało. Oczywiście powiedziałam to w zachwycie, bo miejce miałam bardzo z boku i kiedy Maciej stał tak sobie na skraju sceny, nie mając akurat żadnej kwestii, bezustannie jakimiś spojrzeniami, maleńkimi, finezyjnymi geścikami podtrzymywał kontakt z publicznością, mimo, że główna akcja toczyła się na środku sceny i właściwie nie miał akurat w tym momencie nic "do roboty". Pierwszy raz widziałam go na scenie i jestem zachwycona. I tak między nami... podobno szwagier koleżanki, obecny również wczoraj na widowni, który nie przepadał za filmowymi wcieleniami "młodego Stuhra" wczoraj się był zakochał :wink: Oczywiście całkiście platonicznie. :roll: A ja do tej chwili słyszę jak Maciej mówi to ostatnie słowo przez zgaśnięciem świateł "bosska"... aż dreszcz przez plec... :o

Ach, jak ja bym chciała tak choć raz w tygodniu zażyć takiego "boskiego" antydepresanta jak wczoraj. Ten spektakl lekarze powinni jesienią na receptę przepisywać jak wit. C.

Wszystkiego co najlepsze i spełnienia wszystkich planów! - Alison
Alison
 
Posty: 95
Dołączył(a): Śr, 04.04.2007 10:00

Re: Zdziwiony Maciej Stuhr?

Postprzez Krystyna Janda So, 30.10.2010 05:51

Dziękujemy , wzajemnie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron