Kawka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kawka

Postprzez amc Wt, 19.10.2010 14:10

Droga Pani Krystyno,

jeśli jest Pani przynajmniej tak zmęczona jak ja, a mam pewne przesłanki sądzić że bardziej...
to kawa doustnie już nie pomoże:

Przesyłam wlew dożylny:

Obrazek

a co do tej kawy:


Obrazek
Obrazek
Obrazek

słowem wyjaśnienia CFS (Chronic fatigue syndrome) - Zespół przewlekłego zmęczenia
Od góry:
Zdrowy
z CFS bez kawki
z CFS po kawce (kawkach)
reszta obrazkowo jasna
zielone - dobrze :D Obrazek
czerwone - źle :( Obrazek

a co do tych odchodzeń... jakoś duża część moich znajomych jest ode mnie sporo starsza (jakoś tak w Pani więku i więcej) i tak się składa że częściej od kilku lat chodze na pogrzeby niż wesela..
i wie Pani co? ostatnio się złapałam na tym że polecałam komuś bardzo dobrą kwiaciarnie
"Wiesz to świetna kwiaciarnia, robią tam piekne wieńce pogrzebowe"
a szło o bukiet w stylu "do cioci na imieniny". Mina rozmówcy - bezcenne.
właściwie nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

ściskam energetyzująco.

Twoja marmolada (w liofilizowanym) proszku
AMC

ps. Szkoda Łodzi. Bileciki już kupiliśmy :( . My sobie zaplanować grupowa wycieczka dookoła wyspy...A tu taki zmienny kobieta....

aha przeglądając moje foldery widze że w tym poprzednim "prozacowym" poście zapomniałam najważniejszego zdjecia, sorrryyyy, Twoja demencja galopująca. Zdjęcie tu:
Obrazek

pps. Na poprawę nastroju: (proszę z minutkę sobie poogladać, zdaje mi się że lubi Panią tą rasę :) )
http://www.youtube.com/watch?v=SDu3o6PGrKM
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kawka

Postprzez Krystyna Janda So, 30.10.2010 05:49

Odwołano Łódź nie z mojej winy, ale to dla mnie jeden dzień wolny. Pozdrawiam wypełniona kawą.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron