Kolejny list z Łodzi

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kolejny list z Łodzi

Postprzez Agnieszka G. Pt, 15.10.2010 20:46

Dobry wieczór Pani Krystyno,

Prawie dwa tygodnie temu byłam na "Kozie". Po pierwsze, bardzo chciałabym podziękować za podjęcie decyzji o realizacji tej sztuki, a przede wszystkim za świetną obsadę. Szczególne podziękowania mam dla p.Marysi. Ta sztuka jest bardzo ważna. Cieszę się, że miałam okazją ją zobaczyć.

Po drugie, muszę pogratulować wystroju w "Ochu". Bardzo przemyślany, w każdym szczególe ! I jak zwykle świetna obsługa ! Mam tylko jedną uwagę : fotele trochę skrzypią, co nieco przeszkadza w odbiorze przedstawienia. Może dałoby się coś z tym zrobić ? :-)

Jutro i pojutrze gra Pani w Łodzi ... Mam nadzieję, że publiczność będzie się zachowywać jak w teatrze, a nie przed telewizorem .... Co za czasy !!! Życzę udanego pobytu w mojej HollyŁodzi. Jesienią jest ona szczególnie urokliwa, choć niewielu osobom, nawet łodzianom udaje się dostrzec jej wyjątkowość.

Pozdrawiam najserdeczniej i życzę udanych występów na deskach Teatru Jaracza,
Agnieszka z Łodzi
Agnieszka G.
 
Posty: 24
Dołączył(a): N, 08.03.2009 16:25

Re: Kolejny list z Łodzi

Postprzez Krystyna Janda So, 16.10.2010 05:24

bardzo dziękuje . Ja jestem dumna z tej realizacji w naszym teatrze. Marysia wspaniała, od pierwszego obejrzenia , jednaj z prób w trakcie pracy, powiedziałam Jej że to będzie świetna rola, bardzo dla Niej ważna. Do zobaczenia. Fotele są stare z dawnego kina , cudem odremontowane a raczej lekko poprawione, jak się dało. Trzeba kupić nowe, może kiedyś się to uda.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron