Radek

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Radek

Postprzez Magnolia Pt, 24.09.2010 22:43

Kochana Pani Krysiu,

Właśnie przed chwilą wróciłam z koncertu i na moment zaglądam do Pani.
Tylko na moment, ponieważ od kilku dni znów dosłownie - trzęsie mnie taka leciutka febra i około-inne dolegliwości również nie umilają mi życia, ani pracy, ani relaksu, tym bardziej teatralnego.

Tak więc dzisiaj z największym poświęceniem :wink: wybrałam się na koncert Janusza Radka..
Ale warto było! Fantastyczny koncert i jak mogłam wcześniej przeczytać mocno eksperymentalny, ale przez co bardzo ciekawy. Cudownie się bawiłam, choć - co przyznam w mym marudno-średnio-samapoczucio-nastroju - nie spodziewałam się takiej obstawy reporterskiej.. ale to taki niuans, gdyż koncert był świetny, sala wypełniona po brzegi przez publiczność, która tak łatwo nie wypuściła wykonawcy.. :)

A teraz już zmykam... jutro w większości mam zamiar sobie pochorować, bo potem dane mi będzie dopiero w środę (we własne urodziny, ale co tam...), wcześniej mam bowiem plany teatralne i właśnie mam zamiar świętować moje urodziny w Polonii.. razem z Shirley i to przez dwa dni :wink: A w środę może wezmę się za analizę życia dotychczasowego :P albo pomyślę o przyszłości...

Kończę bo mi się na filozofowanie zbiera, pozdrawiam i do zobaczenia :)

Ps. Ale Och ma fajny neon :)

Obrazek
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Radek

Postprzez Krystyna Janda So, 25.09.2010 10:31

Tak ten ledowy informator to moja duma. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i w ogóle, bo urodziny to tylko szczegół. powinno być zawsze dobrze i miło. Wiem ze w poniedziałek 200 Shirley w Polonii, razem to już chyba będzie z tysiąc albo pod tysiąc. Sama jestem zaskoczona ze tak dużo zagrałam Shirley już tu na nowych deskach i nie ukrywam bardzo jestem Shirley wdzięczna że mnie nie opuszcza. Ukłony i poprawy samopoczucia, zmiany myśli.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron