Złoto

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Złoto

Postprzez amc Cz, 23.09.2010 22:07

Pani Krysiu,

1. kocham Panią od stóp do głów

2. zapewniam Panią że cząstki złota o średnicy większej niż 15 nm nie dyfundują przez skórę,

3. realnie udowoodnione medycznie działanie złota to przeciwzapalne (np. sole złota się daje na reumatyzm tj. RZS - z jelita się wchłaniają)

4. w kosmetologii złote nici się zakłada jak ktoś ma porażenie nerwu twarzowego i opadającą powiekę to po założeniu takich nici ona nie opada i nie ma blizny i to realnie daje efekt

5. żadne komórki macierzyste nie są w stanie żyć w kremie, one muszą mieć glukozę i dostęp tlenu (a z roślin to jeszcze światła) i zakręcenie pokryweczki by je zabiło [tak się akurat źle składa że badam komórki macierzyste, tyle że raka]

6. refrakcja światła na złocie zachodzi jak najbardziej, znakowanie złotem wykorzystuje się w mikroskopii elektronowej

7. chyba sobie tym kremem posmaruje.. rozstępy. Może Costasowi się spodoba. Taka rozświetlona. Skóra.

całuję złociście
jeszcze nie wysmarowana

AMC

ps. ZDROWIA!

pps. 8h nieprzerwanego snu może mieć lepsze działanie przeciwzmarszczkowe niż złoto.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złoto

Postprzez Krystyna Janda Pt, 24.09.2010 09:09

Spróbujemy...i spać i smarować się złotym kremem. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron