zdjęcia i nie tylko

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zdjęcia i nie tylko

Postprzez malwoj Cz, 02.09.2010 09:07

Witam,
dawno nie pisałam z braku czasu, ale chęci były ogromne.
Po pierwsze: zdjęcia. Piękne. Pełne spokoju, a Pani na nich olśniewająca :D
Po drugie: Och Teatr.
Nie ma Pani pojęcia jaka radość mnie przepełnia za każdym razem, kiedy pomyślę, że mam tuż obok coś tak fantastycznego. Używam sobie do woli.
Atmosfera, obsługa (m. in. Pan z kasy), kawiarnia, wszystko po prostu super! Kocham teatr, a ten przypomina mi dawne czasy, kiedy pracowałam w Teatrze Ateneum. Pani też tam wtedy była. Na pewno Pani pamięta wspaniałą atmosferę tego miejsca.
A najbliższa sobota i niedziela to istna teatralna orgia :D
Bo do tego wszystkiego w niedzielę jeszcze Biała bluzka, na którą idę po raz drugi w nowej wersji. Po prostu nie mogę się powstrzymać. Byłam już na niej 14 lipca. Wspaniałe przedstawienie. Radość mieszała się ze wzruszeniem, a nawet ze łzami.
Byłam na Białej bluzce tak naprawdę po raz pierwszy ok. 30 lat temu, ale nie pamiętam szczegółów. Nawet miejsca, w którym ją oglądałam. Został mi tylko jakiś ogólny kształt i wrażenie. Rzeczywiście ta nowa wersja różni się chyba od tej poprzedniej. Muszę sięgnąć do starych programów i biletów, może chociaż sprawa miejsca się rozwiąże.
Teraz szykuję się na ten odlotowy weekend w Tetrze Och, potem na kolejne przedstawienia i KONCERTY.
Po trzecie: nazwa przystanku. No po prostu czyta Pani w myślach. Byłam zła, jak ZTM zmienił nazwę na Częstochowska. Przecież to zupełnie nic ludziom nie mówi. Uważałam, że powinno zostać Kino Ochota. Ale zupełnie nie marzyłam o zmianie na Och Teatr.
To jest po prostu genialne wyjście z tej sytuacji!
I po czwarte: Pani Henryka Krzywonos. Jej wystąpienie na zjeździe przywróciło wszystkiemu właściwe proporcje i sens. Od razu głębiej się oddycha. Wspaniała kobieta :D
No, dosyć tego marudzenia, wiem, że za długo, ale mam nadzieję, że Pani da radę to przeczytać.
Pozdrawiam serdecznie, jak zwykle, obie Panie Dyrektor i do zobaczenie w Ochu.
Małgośka
7.09.10 w końcu dopisuję ciag dalszy:
weekend w Ochu wspaniały. Byłam prawie na wszystkim (opusciłam tylko Pchłe Szchrajkę, czego bardzo żałuję).
Przedstawienia powinna Pani teraz robić latem na dwóch scenach: na Placu Konstytucji i przed Ochem. Powiem wręcz, że na Ochocie wypadły te przedstawienia dużo lepiej. Proszę spróbować w przyszłym roku. Świetnie by się tam także sprawdziły koncerty.
Odsłonięcie przystanku bombowe. Co za nietypowa zasłona :-)
Warsztaty super, ale za krótkie :-( Mogłabym słuchć takich opowieści teatralnych bez końca.
No i wieczorem Biała bluzka. Czego chcieć więcej???
M.
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: zdjęcia i nie tylko

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.09.2010 09:31

I ja spędziłam ten Weekend z przyjemnością i z naszymi spektaklami , warsztatem i uroczystościami. Takie miłe zdarzenia....i spokój. Zdumiewająco, spokój.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja