stęskniłam się !!! :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

stęskniłam się !!! :)

Postprzez Anioł Stróż N, 08.08.2010 11:04

http://www.youtube.com/watch?v=TevSFcECcNs

Kochana Pani Krystyno! (wolno mi tak napisac mam nadzieję..?)

Przesyłam link do pięknego klipu z Panią i p.Olbrychskim z filmu pt. "Pestka"...ależ mnie wzruszył!!! Do łez i głębiej...

Dawno się nie odzywałam...aż się stęskniłam :) operacja się powiodła,wszystko dobrze się skończyło i do tego...odnaleźliśmy się w Miłości z moim wieloletnim Przyjacielem :) kwitnie to wszystko cudownie niczym las z fantazyjnymi roślinami,strumieniem i drzewami ofiarowującymi błogi cień...spełniam się też zawodowo :) wiadomo,że są i kolce w życiu,ale gdy jest spełnienie to jakby mniej kłują ;)
Czy otrzymała Pani suma sumarum tego e-maila ode mnie? (wysłałam do pani z Polonii-Pani dała mi namiar)
Mam również pytanie o te wieczory z piosenką...osoby z widowni śpiewają,tak? Czy teksty są dowolne czy gdzieś narzucone? Czy będą takie wieczory jeszcze w tym roku? Tak mi się marzy to gdzieś...i gdzieś się boję...tak dawno nie śpiewałam a tak to kocham...

Co u Pani dobrego?
Najcieplej przytulam!
anielska M ;)
Nadzieja matką mądrych.
Avatar użytkownika
Anioł Stróż
 
Posty: 217
Dołączył(a): Śr, 21.01.2009 09:24
Lokalizacja: z serca

Re: stęskniłam się !!! :)

Postprzez Krystyna Janda Pn, 09.08.2010 15:43

Cieszę się ze wszystko dobrze u pani , dobrze a nawet lepiej. Co do Karaoke, niestety pani Magda Umer zarzuciła prace nad tymi wieczorami. Zajmuje się teraz rzecz arcyważną , jesienią będzie i nowa płyta, i książka i nagrana książka.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja