Wielkie Księstwo...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wielkie Księstwo...

Postprzez balbina Pn, 02.08.2010 10:31

Pani Krystyno!
Przede wszystkim cieszę się bardzo, że udało się wypocząć i odespać!!!
Ale równie mocno cieszę się, że (przepraszam za tę odrobinę egoizmu) już jest Pani z powrotem!
Przyznam, że za każdym razem, gdy przejeżdżam w okolicach Placu Konstytucji czy Grójeckiej myślę sobie - "ciekawe co porabiają teraz w Polonii i w Och-u?". Cóż poradzić, że te miejsca na mapie Warszawy "zdefiniowałam sobie" przez Panią?! Widziałam parę razy samochody z napisami "Wielkie Księstwo Warszawskie" na koszyczkach podtrzymujących tablice. A może by tak wypuścić "Wielkie Księstwo Jandowe"?! Ja, jako wierna poddana, bardzo chętnie...

No, Shirley... 21?! Pogratulować! Toż to zupełna pełnoletność, wszędzie i bez wyjątków. Wszystko wolno, można szaleć! Twoje zdrowie! Dobre wino. Czasem to mi się trafi taki kwasieluch, że gębę wykrzywia. A to jest dobre. Twoje zdrowie!

Pani zdrowie! Zdrowie Polonii, Och-u, remontów, pomysłów, zdrowie Pani cudownych aktorek i aktorów, przemiłych pracowników i wszystkiego, co z Wielkim Księstwem Jandowym związane!!! Życzę dobrego pod każdym względem sezonu (bez kwasieluchów!!!) i... do zobaczenia!!!

B.
Avatar użytkownika
balbina
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 28.10.2008 02:07
Lokalizacja: z dobranocki

Re: Wielkie Księstwo...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.08.2010 15:55

Do miłego zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja