Och! ale Fasada

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Och! ale Fasada

Postprzez amc So, 17.07.2010 23:40

Kochana Pani Krystyno,

mam nadzieję że Pani troszkę odpoczywa Obrazek. Ja mam taki tydzień że mam uczucie jakby trwał miesiąc. Tyle się dzieje. Obrazek mi puchnie. Nie mogę sobie przypomnieć co robiłam w poniedziałek...

A dziś Obrazek na odsłonięcie, więc przesyłam:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ah, mimo pory względnie późnej ten pan w białym to się tam jednak gotował..Obrazek

A co do tego tygodnia mam wrażenie że to w tym tygodniu ostatnim byłam na Białej bluzce..
i wie Pani co? naszły mnie wyrzuty sumienia. (Wiem wiem...Zupełnie absurdalne.)
Że przez to że przyszłam (no i te pozostałe 450 osób) to skazujemy Panią na to smażenie żywcen na scenie. Siedziałm przytulając się do cudownie chłodnego słupa a mimo to miałam wrażenie że jestem w piekle. I tak sobie pomyślałam że tam na scenie jest jeszcze gorzej... I że aktor to "starszna" praca... Trzeba się uśmiechać podpiekając na wolnym ogniu. Obrazek


...aha mam jeszcze zaległe zdjęcia z Falmenco, ale to może nastepnym listem, bo ten i tak ... no długości porządnego tasiemca (nieuzbrojonego).

ochładzająco platonicznie całuje
Obrazek

AMC

ps. podobają mi się te maski - "dzioby" - kojarzą mi się z Dancingiem... :D
a tak poza tym tej dolnej ściany co na niej są plakaty to tez nie mogli by pomalować?
ona jakaś taka obdrapana...
albo tej od strony ogródka? w sensie tam gdzie są stoliczki do kawy z tyłu.
Jakoś tak by milej było.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Och! ale Fasada

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.08.2010 07:01

Dziekuję za zdjęcia. Dziękuje za listy. Budynek czeka piaskowanie i czyszczenie , jak będzie trochę pieniędzy. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron