różne

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

różne

Postprzez furbara Śr, 07.07.2010 08:20

Pani Krystyno,
spraw kilka.
1. Byłam wczoraj na "Zaświatach..." - dziękuję że jesteście, i że jesteście w wakacje! Proszę pogratulować córce spektaklu! Pani gratuluję córki!!! I wielu innych osiągnięć! :) Jako że na razie zostaję w Warszawie, to Wy będziecie moimi wakacjami :)
2. Muszę też pozachwycać się Ochową kawiarnią, tzn. wyrazić ochy i achy! a szczególnie nad sernikiem
crème brûlée!!!! a i obsługa przyjemna!
3. Nie pierwszy raz byłam w Ochu, ale pierwszy raz zajrzałam na wasze mini-patio. Było świeżo po deszczu więc smutnie samotnie czekało na odwiedzających. Jako architekt krajobrazu (no i człowiek prywatnie)... pomyślałam sobie, że jako mój skromny wkład w życie Pani teatrów mogłabym zaprojektować tę mini-przestrzeń, aby jeszcze przyjemniej czekało się na przedstawienia. Po spektaklu, nocą już jakieś wizje tłukły mi się po głowie... modernistyczne kwietniki nawiązujące do architektury budynku, buchające kwiatami i trawami, pergola, itp, itd :) modernizm w sztuce ogrodowej był bardzo bogaty... a dziś jest całkowicie zapomniany :(
Ale z tą propozycją to pewnie zwrócić się do kogoś z administracji a nie zawracać Pani głowę?

Tyle na dzisiaj! Pozdrawiam gorąco!!
Basia F.
Avatar użytkownika
furbara
 
Posty: 19
Dołączył(a): Wt, 13.03.2007 14:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: różne

Postprzez Krystyna Janda Śr, 07.07.2010 17:17

Bardzo dziękuję , ale na razie musimy za[pomnieć o realizacji czegokolwiek z powodów finansowych, a projekt ma to do siebie że warto byłoby go zrealizować. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja