:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

:)

Postprzez Jaśminowa Śr, 09.06.2010 19:38

Pani Krystyno!
Przyszłam dziś do Pani z opowieścią, ale najpierw tradycyjnie otworzyłam dziennik, przeczytałam i pomyślałam, że Pani tą opowieść świetnie zrozumie.
Ale najpierw życzenia kolejnych lat owocnej, satysfakcjonującej pracy!!! :) Tak długo, aż będzie się Pani chciało chcieć:)
Moja opowieść jest prosta. Złapałam dziś w garść Chwilę. Pod wpływem impulsu i dobroci dla siebie kupiłam sobie tomik poezji Staffa. A potem rozłożyłam na trawniku w ogrodzie leżak, wzięłam te wiersze, wzięłam też gazetę i "Moje pierwsze samobójstwo Pilcha", którym się zachwycam i położyłam się. Nade mną- tylko błękit w moim ulubionym odcieniu i brzozy. Słońce grzeje, a ja sobie myślę- "Bądź dobra dla siebie, zatrzymaj się na moment. I zapamiętaj tę chwilę, bo taka sama się prędko nie zdarzy. Podobna owszem, ale taka sama nie." I poczułam się jakbym była na wczasach/ wróciła z wakacji.
A potem poszłam na kolejny Anielsko- Festiwalowy spektakl. "Utwór sentymentalny na dwóch aktorów", który był kapitalny. Absurdalny, abstrakcyjny, ale kapitalny. I Pan Rafał Rutkowski- przezabawny:)
Pozdrawiam z wyimaginowanych wakacji
Ania
Avatar użytkownika
Jaśminowa
 
Posty: 138
Dołączył(a): So, 14.03.2009 22:20
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: :)

Postprzez Krystyna Janda N, 13.06.2010 12:27

Super. I tak dalej...Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja