G.Cafe.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

G.Cafe.

Postprzez marysias16 Pn, 31.05.2010 22:05

Świetne spotkanie ! Bylam , nie mogłam sobie darować ! Pani , Pani Magda Umer o Białej Bluzce i o Agnieszce Osieckiej ?! A mnie miałoby nie być ?! :) O nie nie..:) Tak się cieszę że udało mi się zdobyć bilety na Białą Bluzkę. A co więcej cieszę się , że udało mi się namówić grupę 15 osób żeby poszły ze mną :) Zgadzam się z Panią w 100% że młodzież będzie mieć duży problem ze zrozumieniem tego co ta sztuka ma sobą przekazać , i właśnie dla mnie tym bardziej jest ona ciekawsza. Historycznie mogę jeszcze coś wiedzieć ale mentalnie nic a nic. I może trochę mi ta sztuka objaśni :)
Miłego dnia, tygodnia , każdej godziny :)
P.S No cóż jak uświadomiła mi Pani jaką partię materiału ma Pani codziennie w głowie no to powiem Pani że padam ! Zapamiętać to jedno ale potem grać codziennie wieczorem i wybrać odpowiedni zestaw słów jaki trzeba mówić to jest sztuka !
Pani Krysiu jest Pani wielka !
Ma Pani zapas energii ? Bo mi się on kończy w momencie kiedy mam 19 dni do końca roku szkolnego a za oknem coraz ładniejszą pogodę.
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: G.Cafe.

Postprzez Krystyna Janda Wt, 01.06.2010 05:05

Energia rośnie wraz z wiekiem. Przekona się Pani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja