zenka!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zenka!

Postprzez amc Śr, 19.05.2010 18:05

Zenka,

nie rób wody z mózgu Pani Krystynie!

Masz kilka osobowości, i czy to zenob-J-a czy zenob-I-a
to tak samo wszystko jestno

jak son-I-a i son-J-a

albo jak andriej lepper /= forumowiczka /= posłano hojarsko /= anżela /= marlena buczyńska i pare innych.
Z grzeczności resztę pominę.

Opowiadaj sobie dowoli w ogolnych, ale już na miłośc boską właścicielce Forum nie wypada mieszać w głowie.
Choćby daltego że płaci za miejsce na serwerze które ty używasz żeby chrzanić 3 po 3.

Możesz mi teraz, jak zwykle, nawymyślać w temacie "Listy do Pani Krystyny",
nazwać psychofaną i obrzucić epitetmi.
Wyśmiać mój zawód.
Napisać że mam urojenia albo choroby psychiczne.
Wisi mi to.

całuje,

AMC

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pani Krystyno,

czy administrator może usunąć z forum osoby o osobowościach 3 i więcej na jedną osobę? I zablokować ich dostęp żeby sobie poszły i nie wracały?

Nie lubie czytać jak ktoś gada sam ze sobą, logując się z dwóch lub więcej różnych kont i wypisując wzajemnie sprzeczne opinie. W połowie których Panią kocha a w połowie obraża i miesza z błotem.
A jest tu wiecej niż jedna osoba która tak robi i jest to uciążliwe.

Nawet poczatkujący Informatyk wie jak sprawdzić że ktoś loguje się ciagle z tego samego komputera (nie mylić z tym samym IP).

DZIĘKUJE

i przepraszam, wcale nie o tym chcaiałam do Pani pisać ale już trudno to czytać. trudno czytać Forum. Są w każdym temacie. Za chwilę "zakwitną" zapewne w korespondencji.
a tak na marginesie zaburzenia adaptacyjne powinno się leczyć u specjalisty a nie na forum internetowym je pielęgnować.

Ściskam Panią Lekko (agresywnie):
Obrazek

ps. o jak fantastycznie Pani mówi w TVP1 o Teatrze TV! Burza piaskowa z bułki tartej. Cudne!
Andropow :shock: :shock: ale on umarł w 1984...chyba.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: zenka!

Postprzez Krystyna Janda So, 22.05.2010 17:20

Liczmy na to że pan Jarek będzie wiedział co zrobić ....ja się czuje jak w szkolnym autobusie...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja