siła fanów Pani i teatru

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

siła fanów Pani i teatru

Postprzez coffeefly Pt, 30.04.2010 21:23

Droga pani Krystyno!

Zasmucił mnie dziś pani wpis na blogu. Uwielbiam Polonię i OCH i wierzę, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.
Rzeczywiście w teatrach teraz raczej pustki (w wielu można kupić bilety nawet po 20 zł!), ale naprawdę myślę, że to jeszcze tylko chwila kiedy ludzie będą mieli dosyć kampanii wyborczej i zapragną lepszej rozrywki niż udowadnianie który kandydat jest najlepszy i najlepiej przeżył żałobę.

Jednak jeśli sytuacja rzeczywiście będzie skrajnie ciężka, to czy nie myślała Pani o zorganizowaniu zbiórki pieniędzy na teatr? Wiem, że nie jest łatwo prosić o pieniądze (sam pracowałem kiedyś w organizacji pozarządowej musiałem wiele klamek pocałować zanim udało się zebrać potrzebne fundusze), ale oprócz tych którzy na spektakle mogą przyjechać i kupić bilety, jest całe mnóstwo fanów w innych miastach, krajach czy na innych kontynentach, którzy na pewno chcieli by okazać swą sympatię choćby poprzez symboliczną kwotę, a na pewno w jakiś sposób mogłoby to pomóc teatrom dotrwać do lepszych czasów.

Pozdrawiam Panią bardzo ciepło i serdecznie i dziękuję za ostatnie koncerty w OCHu - nie myślałem, że będę miał możliwość usłyszenia np Sławy Przybylskiej na żywo! Dziękuję!

Tomasz Ż.
coffeefly
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 22.08.2009 18:29
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Re: siła fanów Pani i teatru

Postprzez Krystyna Janda N, 02.05.2010 09:42

Wysyłam serdeczności. Pracujemy nad sytuacją.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron