27 marca

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

27 marca

Postprzez Julita89 So, 27.03.2010 16:41

Droga Pani Krystyno,

dziękując za piękne życzenia od Pani zamieszczone dziś w Dzienniku w Dniu Teatru i ja życzę:
nieustająco pełnych sal,
ciągłych inspiracji i rozlicznych pomysłów w tak dobrym guście i smaku jak dotychczas,
satysfakcji z widzów :)
żeby scena nadal dawała wytchnienie,
aby częściej było z górki niż pod,
spełnienia wszystkich teatralnych planów,
kolejnej sceny to już nie wiem czy Pani życzyć, bo już w ogóle przestanie mieć Pani życie po tzw. godzinach...
(chociaż ja często myślę, że byłabym za Pani zdominowaniem stolicy :oops: :) )
i co najważniejsze duuuużo dużo sił :)
I jeszcze coś - ja o tym wspominam po każdym spektaklu u Pani, ale przy takim Święcie to też chyba nie zaszkodzi - momenty spędzone na Pani spektaklach są niesamowite, magiczne i nieocenione. I za każdą chwilę w ten sposób spędzoną chcę Pani ogromnie podziękować. Nie oddałabym ich za żadne skarby. Życie jest o niebo piękniejsze dzięki temu. I mam nadzieję, że takie pozostanie jak najdłużej.

Wszystkiego co najlepsze raz jeszcze dla Pani, Pani Teatrów i Pracowników dziś z teatralnym ukłonem życzę :)

Obrazek

Ach i jeszcze taka radosna twórczość, która mi się dziś popełniła :) Na Międzynarodowy Dzień Teatru role sztandarowe i inne - teatralne :)

Obrazek

Pięknych wiosennych dni i słońca na co dzień.

Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: 27 marca

Postprzez Krystyna Janda N, 28.03.2010 09:14

Aż sobie ten kolage wydrukowałam. Tyle pracy! bardzo dziękuję i dobrej wiosny życzę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron