NY, Och, Rewers

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

NY, Och, Rewers

Postprzez Magnolia Cz, 18.03.2010 01:20

Droga Pani Krysiu,

Niezmiernie miło mi się zrobiło, kiedy ujrzałam Pani dzisiejszy wpis (17.03). Od razu miałam większą chęć do działań dzisiejszego dnia, że tak powiem.. i do tego z uśmiechem. (taaak lubię, jak Pani pisze...) Dziękuję.

Z przyjemnością obejrzałam Pani "impresje" z NY.
Niesamowite są te wieżowce... A sala, gdzie Pani występowała... sprawia wrażenie jakby była wyjątkowo mała, domyślam się, że to złudzenie optyczne.. I ta wystawa. Wyjdę pewnie na... ach brak słów.. ale co to za wystawa?, intryguje mnie bowiem pewien obraz (autor, etc.) (nie będę tu stwarzać opisów, o którym myślę, lecz pozwolę sobie prze-kleić...):

Obrazek

Cytat z Iwaszkiewicza cudowny, idealnie wpasował się w mój aktualny stan ducha.

Pani na próbach... a ja dziś po południu odebrałam bileciki na majową Shirley... a wieczorem dokonałam zdrady mojego ukochanego teatru i udałam się do Teatru Studio, gdzie w ramach "Otwartego Studia" obejrzałam/wysłuchałam recitalu pani Ewy Błaszczyk.

I od razu taka myśl, a zarazem pytanie do Pani:
CZY NIE BYŁOBY MOŻLIWE, ABY ZAPROSIĆ P. EWĘ BŁASZCZYK DO OCH?

A dziś (18.03) premiera "REWERSU" na DVD i w związku z tym spotkanie w Empik, bardzo interesujące
i sympatyczne:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pani Anna Polony wspomniała również słówko o próbach Pana Jowialskiego..
Ach ten Jowialski! Oczekuję niecierpliwie :wink:

No i zabrakło Pani! :D

Obrazek

Kłaniam się wiosennie (na przekór zimie za oknem..)
i chciałoby się powiedzieć dobranoc (ale jak będzie Pani odpowiadać rano, to będzie fajnie...)


Ps Och widzę, że znów Shirley ratuje sytuację...
nie powiem, że nie skorzystam i będzie mi bardzo miło.. :wink:
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: NY, Och, Rewers

Postprzez Krystyna Janda So, 20.03.2010 06:10

Muzeum to MoMA. Ukłony . Na spotkaniu w sprawie Rewersu niestety nie mogła być ale pani Polony opowiadała mi ze było miło. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron