teatrologicznie...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

teatrologicznie...

Postprzez Jaśminowa So, 20.02.2010 18:23

Boże, jaka jestem zmęczona. Pani Krystyno dziś pisałam olimpiade Literatury i Jez. Polskiego. Wie Pani na jaki temat? Recycling w teatrze, przepisywanie sztuk... Jak to najpierw zobaczyłam to myślałam, że po prostu wyjdę z sali. Ale posiedziałam, pomyślałam... No, zobaczymy za tydzień jak poszło. Jeszcze był test gramatyczny. W każdym razie 5 i pół godziny pisania (co prawda z półgodzinną przerwą po pierwszej 4-godzinnej turze) wyprało mi mózg, odebrało wszelkie siły witalne i marzę o czymś co nie wymaga ode mnie wysiłku intelektualnego...
Na tej olimpiadzie był wiersz Przybosia, w jednym z zadań gramatycznych. Zakochałam się w Przybosiu- matko kochana jak on pięknie pisał.
A wczoraj byłam na koncercie Anny Marii Jopek i to jest niezwykłe przeżycie. Zaczarowane.
Przepraszam, że może pisze bez ładu trochę, ale chciałam się podzielić tym dzisiejszym, teatralnym doświadczeniem. To był kolejny etap tego mojego pisarstwa kiedyś o Hamlecie...
Lubię do Pani pisać.
Pozdrawiam:)
Ania
Avatar użytkownika
Jaśminowa
 
Posty: 138
Dołączył(a): So, 14.03.2009 22:20
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: teatrologicznie...

Postprzez Krystyna Janda N, 21.02.2010 23:47

Miło mi że Pani lubi...Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja