Dancing 18 i 19. 12. 2009

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dancing 18 i 19. 12. 2009

Postprzez Julita89 N, 20.12.2009 12:26

Kochana Pani Krystyno,

Bardzo bardzo dziękuję za piątkowy i sobotni Dancing.
Nie widziałam go już jakiś czas i mój odbiór zmienił się teraz bardzo.
Był tak różny od tego który widziałam w marcu. Przekaz był teraz bardzo spokojny, momentami nawet kokieteryjny i muszę przyznać że taki podoba mi się o wiele bardziej niż ten "krzyczący" z marca. Ale jego magia wciąż pozostała a sama i tak samo silnie oddziałująca.
Dancing znów mnie porwał z sobą, zapominam o całym świecie, jest tylko Pani, muzyka, cudowna poezja i wspaniała oprawa taneczna...
Przy Porwij mnie ja zawsze mam uczucie jakby mi zaraz serce miało wyskoczyć..
Była Pani rewelacyjna przez te dwa dni, uwielbiam Pani słuchać interpretacji tych utworów.

W sobotę ja nie wiem co się stało, ale zostałam tak wbita w ziemię... no a po spektaklu wracał mi głos dobrą chwilę...
Ja myślę, że to stanowczo za dużo dobrego jak na dwa dni pod rząd :wink:

Pani Krystyno, dziękuje najserdeczniej za wspaniałe dwa wieczory. Bardzo mi były potrzebne...
I ja przepraszam za te moje emocje, ale co nie zdołałam powiedzieć, Pani doczytała mam nadzieję :)

Dziękuję, dziękuję pięknie Pani,

Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Dancing 18 i 19. 12. 2009

Postprzez Krystyna Janda N, 20.12.2009 12:28

W takich widzach jak Pani nadzieja na życie tego spektaklu. Ja bardzo go lubię, panowie występujący ze mną też. Mamy nadzieje ze trochę to jeszcze potrwa. Ukłony i pozdrowienia już Świąteczne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja