Stare szarę czasy..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Stare szarę czasy..

Postprzez marysias16 Śr, 16.12.2009 14:20

Jeszcze miesiąc..tylko miesiąć..jejku jak się cieszę. Jestem pełna podziwu dla Pani Marysi. Ten czas remontu nie należał pewnie do najskopokojnieszego czasu , tym bardziej jestem pełna podziwu , za determinację. Już się cieszę. Otwarcie Wassą.
Serdeczne Gratulację Dla Pani , Pani Marysi i całej ekipy. Z niecierpliwością czekam na 16 stycznia !
P.S
Uspokaja mnie to. Kiedyś szperając w domu , znalazłam płytę z muzyką z filmów Andrzeja Wajdy (Człowiek z marmuru , Człowiek z Żelaza , Ziemia Obiecana i wiele innych) i nagle odkryłam kto tworzy muzykę którą kocham z filmu Ziemia Obiecana..Wojeciech Kilar. I tak zaczęłam szperać i odkryłam walc z Trędowatej i wiele innych wspaniałych utworów.
http://www.youtube.com/watch?v=PQK8dlp-e6A

Siedzę w domu z nogą w gipsie, mam tak dużo czasu że zaczęłam robić rzeczy które kiedyś sobie darowałam. Czas..przydaję się. A w związku z 13 grudnia , rodzice zrobili mi pogadankę na ten temat. Pouczające. W poniedziałek sztuka "Miś Kolabo"...wstrząsnęła mną. A dziś powtórka rozmowy Tomasza Lisa z Wojciechem Jaruzelskim..z tego wszystkiego i z tej pogadanki z tej sztuki...cały czas widzę zakłamanie..zawsze jak widzę tego Pana kojarzy mi się szarość , smutek..i tak jest też tym razem. Pani Krysiu tak odchodząc od tego...życzę Pani siły..do życia i do tego świata.. :wink:
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Stare szarę czasy..

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.12.2009 18:24

Lekkiego gipsu. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja