I Huppert, M Lipman, C Deneuve i inni /z Londynu/

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

I Huppert, M Lipman, C Deneuve i inni /z Londynu/

Postprzez mimpromptu Pn, 14.12.2009 08:27

Droga Pani Krystyno

Nie przypuszczalam, ze zna sie Pani z Pania Maureen Lipman, ktora nawet nie tak dawno widzialam w programie Newsnight w kowersacji z dziennikarzem i autorem ksiazek Panem Jeremim Paxmanem. Podobno Pani Lipman ma zamiar startowac w nadchodzacych wyborach.

Jako, ze ja sie interesuje kinem a w szczegolnosci kinem francuskim, Isabelle Huppert widzialam w wielu filmach. Jest ona niesamowita i wyjatkowa aktorka. Niestety nie mialam przyjemnosci, jak do to tej pory, jej spotkac. Natomiast mialam wielka przyjemnosc uczestniczyc w spotkaniu z Catherine Deneuve i paroma innymi aktorami i aktorkami, oraz francuskimi rezyserami w londynskim Cine Lumiere, wlacznie z Claude Lelouch. Niestety spotkanie skonczylo sie na wielkich lzach. Napisalam do niego ale on nie odwazyl sie odpisac.

Jestem Pani wielce wdzieczna za uklony. Czy ma Pani jakis ulubiony utwor muzyczny? Moglabym go ewentualnie nagrac na moj iPhone i albo do niego pofikac albo pokrecic sie na slizgawce.

Pozdrowienia

Monika co fika
mimpromptu
 
Posty: 57
Dołączył(a): So, 26.09.2009 08:18

Re: I Huppert, M Lipman, C Deneuve i inni /z Londynu/

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.12.2009 06:26

W moim telefonie od jakiegoś czasu ...Bo to miało trwać najwyżej pięć lat a może mniej...Z. Preisnera
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja