TO oczywiste

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TO oczywiste

Postprzez Margaritka Pt, 20.11.2009 01:14

Dla mnie oczywiste było, to że dostanie pani nagrodę dla najlepszej aktorki 2008/2009, jeśli chodzi o tą drugą Kaczkę, to konkurencja była, ale super, że pani dostała. Podobał mi się bardzo fakt, iż przybyła pani jednak na galę, zaraz po zagraniu Boskiej. To wielki ukłon dla fanów. Ostatni czasy oglądam głownie filmy polskie i cieszę się, że jest w czym wybierać i mamy naprawdę dobrych aktorów. Film Rewers jest jednym z lepszych filmów, jakie ostatnio widziałam, a oglądam ich naprawdę dużo. Naprawdę doceniłam filmy polskie i nie mam tu na myśli, faktu, że jest jakby zmiana pokoleń i podobają mi się filmy młodych twórców, po prostu dopiero niedawno uzmysłowiłam sobie jak wielkim reżyserem jest Wajda, jak wielkim reżyserem był Kieślowski i długo by wymieniać.
Pani życzę sukcesów na polu teatralnym i długich wakacji po otwarciu sceny Och:)
Pozdrawiam

Ach jeszcze jedno, bardzo mnie bawi to, że niektórzy są zbulwersowani zachowaniem pani w dd tvn. Dla mnie po prostu pokazała pani, że jest wrażliwym, emocjonalnym człowiekiem. CO do pytania Marcina, nie miał złych intencji, zresztą pani to wie.
Margaritka
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr, 11.04.2007 23:54
Lokalizacja: PRUSZK

Re: TO oczywiste

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.11.2009 07:00

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja