DZIEN DOBRY TVN

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

DZIEN DOBRY TVN

Postprzez gosia Cz, 19.11.2009 16:00

Droga pani.
Mieszkam w USA i chetnie ogladam poranny program TVN w ktorym pani goscila 11.19.2009. Bardzo zbulwersowalo mnie pani zachowanie wzgledem pana Prokopa.Bez urazy ale zachowala sie pani delikatnie mowiac brzydko.
Zyjac w USA nie sledze z duzym zaangazowaniem pani kariery a tym bardziej pani zycia prywatnego i nie wiem co ostatnio wydarzylo sie w pani zyciu.Ale dzieki takim programom jak Dzien Dobry TVN moge sledzic zycie Polakow tych bardzo znanych i tych mniej.Dowiaduje sie rowniez co w tym naszym ojczystym kraju sie dzieje.Pytanie pana Prokopa bylo tak zadane zeby tacy ludzie jak ja mogli sie wiecej o pani i pani karierze dowiedziec.A pani tak bardzo zbulwersowala sie slyszac te pytania.
Nie ogladalam filmu "Tatarak" bo szczerze powiem nie wiedzialam o jego istnieniu do dzis.Teraz chetnie obejrze.
Mam nadzieje ze ten moj list sprawi ze zastanowi sie pani nad tym jak traktuje ludzi i ze nie wszyscy na tym swiecie sledza kazdy moment pani zycia i kariery.
Z powazanie. Gosia
gosia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 19.11.2009 15:23

Re: DZIEN DOBRY TVN

Postprzez Krystyna Janda Cz, 19.11.2009 23:50

Proszę obejrzeć film.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja