Gratulacje i troszkę różnych zachwytów.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Gratulacje i troszkę różnych zachwytów.

Postprzez Dokuro Cz, 19.11.2009 22:34

Pani Krystyno, wspaniała istoto -
Powinnam zacząć od gratulacji - co nie będzie wprawdzie odkrywcze, biorąc pod uwagę ogólny - i absolutnie słuszny - zachwyt Pani osobą, ale gratuluję serdecznie obu Złotych Kaczek. Jest Pani wielka... Prawdziwa królowa, dobry duch sceny.

Kończy się dzień. Zaczął się dla mnie Pani głosem niesionym przez radiowe fale; natychmiast przestałam żałować nieprzyzwoicie wczesnego wstawania. Wsiadłam do autobusu z utworami z "Dancingu" w słuchawkach, i szarość dookoła od razu stała się mniej przygnębiająca.
A potem, przed lekcjami jeszcze, siedzieliśmy w klasie ogólniaka i oglądaliśmy sobie program "Kawa czy herbata?", bo Pani tam była... Po raz kolejny pomyślałam, że takie piękno, energia, wdzięk, blask, mogły się zdarzyć tylko raz.

Wybieram się na "Rewers". Zobaczyć Panią znów na wielkim ekranie, to będzie przeżycie... Rybnickie kina, oczywiście, są nastawione na zysk z pospolitych produkcji; o ambitniejszym filmie można co najwyżej pomarzyć. Ekranizacja dwudziestej części miałkiego komiksu, czy też (to popularne ostatnio, słyszała Pani może) kolejny tak zwany "film", w którym tak zwani "aktorzy" biegają po konarach drzew z przyprawionymi kłami. To się u nas "puszcza", to zapewnia tłumy rozpływających się nastolatek, więc jest w porządku... Ale dość narzekania, tego dnia nic mi, dzięki Pani, nie zepsuje, więc obejrzę film po prostu w Katowicach :-)

Dziękuję. Dziękuję za wszystko, za to, że gdzieś tam Pani jest.
Pozdrawiam. Sukcesów we wszystkim, czego Pani dotknie - jak zwykle zresztą...
Marta
Dokuro
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt, 27.10.2009 21:21

Re: Gratulacje i troszkę różnych zachwytów.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 19.11.2009 23:40

Bardzo dziękuje. Taki miły list. Dobrej nocy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja