OPOLE

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

OPOLE

Postprzez Gosieniuszka Wt, 10.11.2009 22:16

Na szczęście nie umarła Pani tylko tak Pani postraszyła i koncert się odbył. Opole! Prawda, że było miło? :) Ale Pani jest zabawną osobą! Hahaha!!!! jeszcze mi się chce śmiać; szczególnie z wypowiedzi Pani syna, którą tak "aktorsko" Pani opowiedziała - Jadę na koncert! - Czyj?, - Mój. ..........- I przyjdą ludzie?nie wygłupiaj się! Uśmiałam się, wzruszyłam, coś drgnęło gdzieś tam we mnie. Nie umiem tego nazwać, wydaje mi się, że za szybko. Od wczoraj nic tylko Janda! Wszędzie! Wszystko się kręci wokół wczorajszego koncertu, książki, filmy, teatr w każdej chwili. Nie można tak spokojnie, zapomnieć sobie i już. Za głębokie. Słuchanie z płyty w domu to nie to samo, niby piosenki te same, ale jednak nie. Czym mnie Pani ujęła? Nie wiem. Ale ujęła na pewno, co się przełożyło na sferę materialną, Moje rozmowy z dziećmi, Tatarak. Tak sobie siedziałam w II rzędzie i tak się zastanawiałam czy przypadkiem nie było Pani zimno, tak się Pani okrywała tą powłoczką :) Fantastyczne, głębokie i bardzo, bardzo poruszające. Napiszę za parę dni coś więcej jak ochłonę, tak od razu się nie da. Aleeeeeee bylo extra!Pozdrowienia z Opola :) Buziaki
Gosieniuszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): Pn, 24.11.2008 22:14

Re: OPOLE

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.11.2009 17:35

Jaki miły list! Dziękuję. Czy było mi zimno? chyba trochę. Kłaniam się.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron