Jest nad zatoką dąb zielony, na dębie złoty łańcuch lśni

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jest nad zatoką dąb zielony, na dębie złoty łańcuch lśni

Postprzez Magnolia Pn, 09.11.2009 00:35

Witam serdecznie,
Właśnie dobiega końca mój cudowny dzień.

Rankiem… TRZY SIOSTRY, których dawno nie widziałam i zapewne w nieco innej obsadzie tym razem. Niedawno też (festiwal w Kazimierzu) przypomniałam sobie teatr TV – Trzy Siostry, przez co jak sądzę, dzisiejszy spektakl oglądał mi się jeszcze lepiej. Nieraz pisałam, że ważne jest dla mnie znać „punkt wyjścia”.. sztukę.. po prostu źródło. Mam nadzieję, że jak już otworzy się OCH, to przeróżne spektakle, w tym TRZY SIOSTRY, będą miały szansę częstszego zaistnienia. Naprawdę warto, właśnie taka sztuka i tak zagrana i w ogóle. Masza jest wspaniała! Jestem zadowolona! Z każdym kolejnym spektaklem, z każdą kolejną rolą, w jakiej mam okazję podziwiać Pani Córkę… jestem pod wrażeniem i cenię coraz bardziej, myślę wówczas jak bardzo mi się podoba Jej gra.. Proszę nigdy nie zdejmować tego spektaklu z afisza!

W międzyczasie wydrukowałam i zaczęłam czytać Pani adaptację WASSY… i zastanawiam się czy tak różnią się te dwie wersje Wassy??

Wieczorem zaś byłam na pokazie przedpremierowym filmu REWERS, po projekcji którego było spotkanie z twórcami filmu, a przede wszystkim z reżyserem panem Borysem Lankoszem. Spotkanie ciekawe, a zarazem bardzo miłe.
Obrazek
Obrazek

Miałam też sposobność kupienia płyty z muzyką z filmu i właśnie siedzę zasłuchana…
Obrazek

A sam film, powtórzę się, znakomity!

Udanej Wassowej pracy życzę.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Jest nad zatoką dąb zielony, na dębie złoty łańcuch lśni

Postprzez Krystyna Janda Pn, 09.11.2009 07:07

Obie wersje WASSY różnią się fundamentalnie, są inne postaci, o co innego chodzi...w pierwszej wersji upośledzony, zły, nieszczęśliwy garbaty syn jest centralną postacią sztuki i przez niego jest wszystko opowiadane. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja