"REWERS"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"REWERS"

Postprzez Żanin So, 07.11.2009 13:33

Lubię filmy, a za dobre uważam takie, które nie dają mi o sobie zapomnieć. Wczoraj byłam na „REWERSIE”. Siedzę dziś i rozmyślam. Jak nazwać by można to „coś”, co charakteryzuje ten film? Myślę, że słowo „wysmakowany” jest odpowiednie, bo „wspaniały” oklepane i nie na miejscu. Po prostu się w nim zakochałam. W szczegółach, muzyce, zdjęciach, scenografii, postaciach, Buchalterze :) i stwierdzeniu na koniec Pani Postaci: „Idiota!” (mam właśnie 30 lat i wykazuję brak męża na horyzoncie, więc sytuacja mi znana). Całość, zwłaszcza biorąc pod uwagę debiut reżyserski, 10/10. Nie znam Pana Lankosza z innej twórczości, ale życzę i jemu i sobie zwłaszcza, że kolejnych filmów będę wyczekiwała z czystą tęsknotą. Chciałabym Wszystkim Państwu, po prostu podziękować za cudowny wieczór. Chcę więcej takich polskich filmów, inteligentnych, dowcipnych, ale dobrze zrobionych i wspaniale zagranych. Bo jak widać- można. A tu, cóż dużo mówić- posucha, więcej na afiszach słów „miłość” , „nigdy” i „nie mów”, które działają na mnie nie najlepiej, delikatnie mówiąc. Bardzo dawno tak dobrze nie wydałam ciężko zarobionych 25 złotych:)
Pozdrawiam i gratuluję z całej siebie.
Żanin
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 19.10.2009 19:22

Re: "REWERS"

Postprzez Krystyna Janda So, 07.11.2009 15:36

Bardzo dziękujemy. Jak zwykle w takich wypadkach ryzyko wliczone jest w koszta...ale tym razem udało się.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja