Priorytety!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Priorytety!

Postprzez amc Wt, 03.11.2009 19:21

Pani Krysiu,

siedze i sama się z siebie śmieję... W życiu trzeba mieć priorytety. :lol: :lol:
własnie jadąc do domu nie zapomniała odebrać bieltów do teatru, a zapomniałam odebrać swój doktorat z druku. :lol: :lol:
Zorientowałam się pod domem. Oczywiście nie będę się po ten doktorat wracać przez pól miasta. Jutro pojadę na Lwowską...

Co do tych bieltów z Operą Narodową ciąg dalszy uciesz. Odebrałam... bo nie można za bilet zapłacić przelewem i odebrać w dniu spektaklu. Trzeba osobiście w kasie do jakiejś tam daty ważnosci rezerwacji. Jak już mój przyjaciel się dodzwonił (widać miał więcej cierpliwości i czasu ode mnie), to przelewem nie... Albo to prawda i takie mają tam zasady albo Pani co odebrała była "mało kooperatywna". W każdym razie odebrałam, ale jakbym naprawde nie chciała bardzo pójść na ten konkretny spektakl to bym chyba jednak poszła gdzie indziej przy takiej "jakości" obsługi... I tu znów ukłon/całus do/dla Panów z Kasy!

A co do " dziwnych zwyczajów" panujących w Instytucjach państwowych to Uniwersytet Warszawski też nie lepiej niż Opera... Zepsuła sie kolorowa drukarka w moim Instytucie. I co?? zamiast ją naprawić drukujemy kolor "na mieście". Za mój doktorat zapłaciłm dziś prawie 1000 PLN za druk. Coś mam wrażenie że sumując wszystkie te faktury "z miasta" juz by dawno kupili nową drukarkę a nie tylko ją naprawli... ale pewnie nie odbył się przetarg na serwis drukarek albo coś w podobie. Kocham administracje.

A.

ps.
Nie wiem jak z torebkami ale ona nawet w wersji Barbie nie ma torebki!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Die Idee, eine Ehren Barbie speziell und ausschließlich für Angela Merkel herzustellen, entstand im Vorfeld der internationalen Feierlichkeiten rund um das 50. Jubiläum von Barbie. Selbst das amerikanische Forbes Magazine ernannte Angela Merkel drei Jahre hintereinander zur „einflussreichsten Frau der Welt der heutigen Zeit“.

„Angela Merkel repräsentiert die moderne, selbstbewusste Frau, die sich auch Barbie Erfinderin Ruth Handler bei der Kreation von Barbie 1959 zum Vorbild genommen hat. Sie mit dieser Puppe zu ehren, war für uns ein wichtiges und schönes Anliegen.“ erklärt Dr. Stephanie Wegener, Manager Public Relations Mattel Deutschland, den Hintergrund der Aktion.

Angela Merkel von Kopf bis Fuß.
Natürlich ist auch das Outfit der Angela Merkel Barbie dem Original nachempfunden. So trägt sie einen klassischen einreihigen Hosenanzug aus schwarzem Wollkrepp. Die Jacke kann geöffnet werden und das Innenfutter der Jacke besteht aus pinkfarbenem Satinstoff, abgestimmt auf Angela Merkels Bluse. Die Jacke ist mit neun Knöpfen aus Swarowski Kristallen verziert. Am linken Jackenaufschlag ist eine Miniatur Barbie Silhouette angebracht. Zudem trägt sie eine handgefertigte Halskette aus neunzehn kleinen weißen Perlen und vier pinkfarbenen Kristallperlen mit einem silbernen Kettenverschluss. Abgerundet wird das Outfit mit offenen Pumps.


http://www.mattel.de/spielzeug/presseinformation/Mattel_wuerdigt_Angela_Merkel/1233820800/y
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Priorytety!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 03.11.2009 21:31

A niech kosztuje i le chce, ale to doktorat. Nie lobię wyrzucać pieniędzy,a le jak mówi jeden z moich przyjaciół jak kocham to nie licz esie z kosztami, jak mi zależy , albo jest ważne...trudno. A tych z uczelni zwolnią za niegospodarność. Ja bym u siebie zwolniła. Gratuluję raz jeszcze doktoratu. Ukłony z biletami do teatru w kieszeni.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja