Jak ten śnieg pada....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jak ten śnieg pada....

Postprzez Julita89 Śr, 14.10.2009 10:19

Moja Droga Pani Krysiu,

cieszę się bardzo, że dzisiejszy dzień będzie dla Pani wytchnieniem, wreszcie i że w ogóle od dziś Pani zaczyna to zwalnianie tempa :) Bo mnie ostanimi czasy ciągle chodziły po głowie myśli w kontekście Pani, a dokładnie słowa, która mawiała Pani Honorata (co prawda w innych trochę sytuacjach, bo przy wysiadaniu z autobusu i biegu na targ, ale też pasują do sytuacji): A pocekajze, a nie pędź tak jak kuń wyścigowy! :D :D
Matko, a Pani ma z psami, jak nie wiewiórka to gołąb.... tylko kolejnych nowości czekać....
Ja przepraszam, coś piszę od rzeczy, ale strasznie się cieszę z Pani odpowiedzi i myślę o niej jednocześnie: Pani Julito ostatnio widzę Panią często przy okazji moich występów. . Bardzo Pani dziękuję.
Szalenie mi miło zostać przez Panią zapamiętaną, ale mam nadzieję, że nie wyrażało to zniecierpliwienia czy czegoś innego...że tak często mnie Pani spotyka... :)

Miłego śnieżnego dnia spędzonego w rodzinnym gronie,

J.

PS. Mam od Pani strasznie dużo dobrej energii po ostatnim... :) Muszę ją dobrze spożytkować teraz :)
PS.2. Pani dzisiejsze odpowiedzi w Korespondencji, świetne, dawno takich nie było!
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Jak ten śnieg pada....

Postprzez Krystyna Janda Cz, 15.10.2009 05:48

Pozdrawiam. Bardzo mi miło.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja