mala prosba....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

mala prosba....

Postprzez magdalorenz Wt, 06.10.2009 10:35

praca w teatrze musi byc naprawde interesujacym przezyciem..sam klimat tego zaczarowanego miejsca dziala na ludzi kojaco..to tak, jakby po przekroczeniu progu, przenikalo sie do innego swiata...sciany widzace setki spektakli...deski noszace tysiace aktorow..i przestrzen wypelniona milionem slow odzywajacych sie za kazdym razem, kiedy dusza je ckliwie wspomina...a robic w zyciu cos, co sie kocha i miec jescze z tego pieniadze..to chyba szczyt marzen kazdej istotki;]czy jest wiec mozliwe, aby osoba w moim wieku [22] zostala wogole dostrzezona w trakcie starania sie o prace w teatrze? W tym roku mam przerwe w nauce..staram sie o prace w kazdym teatrze, ale wiadomo, prawie nic nie zawierajace CV...nie rzuci sie w oczy nikomu..nie chodzi o gre, chodzi o cokolwiek - pomoc przy spektaklach czy...noo..cokolwiek :D byleby w teatrze....z gory dziekuje za odpowiedz
magdalorenz

[troche brzmi jak list motywacyjny hehhe, prosze wybaczyc moja smialosc]
magdalorenz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 06.10.2009 10:12

Re: mala prosba....

Postprzez Krystyna Janda Cz, 08.10.2009 19:26

My nie potrzebujemy w tej chwili nowych pracowników. Prosze odwiedzać w tej sprawie inne teatry niestety. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja