A&NY

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

A&NY

Postprzez Julita89 Śr, 30.09.2009 16:19

Pani Krysiu,

Synek mądry i utalentowany, gratulacje :) Pomyśleć , że mój równolatek :roll: moja mama ciągle załamuje ręce nad moją "dorosłością", trochę przesadza, ale cóż takie Jej prawo :)
Czytając w wywiadzie o dobrych genach przypomniała mi się Pani niedawna rozmowa z Jędrkiem o genach i wychowaniu. Ja do dziś jednak nie rozwikłałam tego tematu.
No w każdym razie chłopcy dostali taką "mieszankę wybuchową" dobrych genów i dobrego wychowania :)
Powodzenia i sukcesów dla Adama.

Pani Krysiu, owocnego, błyskawicznego pobytu w NY. I tyle lądowań ile startów, tak to się chyba mówi :)
Wyjdzie, że jestem jakąś beznadziejną egoistką... przepraszam :oops: ale dobrze, że nie pobędzie Pani dłużej w tym NY. (już nie wspomnę, że proszę nam nawet nie myśleć o wyjazdach na stałe broń Boże!) Tak na Panią czekam -12go na ,,Piosenkach..."
(troszkę zmieniam)
,,Dwa tygodnie...wiesz ile można zjeść miodu przez dwa tygodnie...?"
więc miód jest- na przetrwanie, a teraz wracam do Wassy, która mnie w bardzo przyjemny sposób wchłonęła po prostu.

Dobrego układu chmur w trakcie lotu
i jasnych promieni cały czas

Obrazek

Dużo sił na ten czas z TTV.

J.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: A&NY

Postprzez Krystyna Janda Pn, 05.10.2009 20:37

Dziekuję. Pozdrowienia dla mamy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja