oniryczno - przedpremierowo :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

oniryczno - przedpremierowo :)

Postprzez Julita89 Pt, 18.09.2009 18:49

Droga Pani Krysiu,

W poszukiwaniu jakichś drobnostek dla mnie, znalazłam coś z całkiem innej beczki, ale bardzo przyjemnego:

W każdym kraju inaczej brzmi pytanie Hamleta.
Stanisław Jerzy Lec


W sztuce, tak jak w miłości, najważniejszy jest instynkt.
Anatole France


Prawdziwym celem artysty winno być ukazanie dzieła, a ukrycie twórcy.
Oscar Wilde

(o tym ostatnim nie wiem co myśleć, zgadza się Pani z tym?)


Chciałam Pani napisać, że mnie to chyba już całkiem nerwy zjadają, bo dziś mi się Pani śniła :) Trochę dziwnie brzmi, że tylko wtedy... Nie, nie tylko, ale też i taka terapia ma bardzo miłe, uspakajające skutki, dziękuję :) A mianowicie śniła mi się Pani w OCH-u już tam urządzona i wszystkim ze spokojem zarządzająca, że tak powiem :) Pierwsze co pomyślałam z uśmiechem po przebudzeniu: ,,Och, no i oby jak najszybciej!!!" Niedawno po raz kolejny z rzedu śniłam, że stoję w kasie Polonii po bilety... Oj ja muszę szybko do Pani wracać widzę... :)

Pozdrawiam Panią najserdeczniej i życzę miłego, słonecznego weekendu, ostatniego przed premierą ,,Bagdadu...". Życzę Pani przedpremierowego spokoju w miarę możliwości. Ach i bardzo dziękuję za Pani ostatnią wypowiedź w ,,Sukcesie".

Obrazek

J.


PS. Dziennikarze wybrali "Rewers"

34. FPFF. "Dom zły" i "Rewers" najlepsze według Stopklatki
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: oniryczno - przedpremierowo :)

Postprzez Krystyna Janda Pt, 18.09.2009 19:42

Rożnie jest z tymi "złotymi myślami" ale w zasadzie zgadzam się.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja